Lizard Lounge, Stadsvilla Sonsbeek, Arnhem, 16 november 2013
We moesten er een jaar op wachten, maar afgelopen zaterdag was het dan eindelijk weer zover. Lizard Lounge nam haar intrede in de prachtige stadsvilla Sonsbeek. Gelegen op "de heuvel” van het Arnhemse park Sonsbeek is het zeker een van de meest fraaie locaties van Nederland. Het Arnhems stappubliek van rond de dertig is namelijk nogal eenkennig en heeft de neiging slechts massaal op te komen draven als er bekende namen staan zoals bijvoorbeeld Housequake. Veel van de bezoekers die ik gesproken heb waren niet bekend met de namen in de line up. Bezoekers die klappers à la Hardwell verwachtten kwamen dan ook bedrogen uit. Een kleine tip voor deze mensen volgt indien ze verder lezen.
Eenmaal echt binnen werd ik verder ontvangen door Nuno en zijn Boa Constrictor. Na een snelle foto werd het toch echt tijd voor een biertje en een dansje.
De bovenverdieping was ingericht zoals je het van een lounge verwacht. In de centrale ruimte bevond zich de dansvloer met een geïmproviseerde Dj-booth en geluidsmuur. In deze zaal was ruimte voor zo'n 250 man waarvan een groot gedeelte de hele avond ook gevuld was. De rest van de verdieping werd gevuld met bar en chill ruimtes. Naast een cocktailbar stond er tevens een sushi-kar met heerlijke verse sushi. Voor de behoeftige roker onder ons was er rookgelegenheid op het balkon. Aan alles was gedacht. Getuige ook de lachgas ballonnen die gretig aftrek vonden.
De muziek die avond vond ik persoonlijk fantastisch. Ik moest er het eerste uur met veel new disco nog wel inkomen, maar daarna ging het los. SHMLSS, Haarbaarbaar en Faux Couture stuwden de zaal langzaam naar het absolute hoogtepunt van de avond. Oudgedienden Eric de Man en Aron Friedman wisten solo al hoe het moest en bewezen deze avond daar samen gemakkelijk nog een schepje bovenop te kunnen doen.
Reporter: Floris Smeenk