Nieuws

Sensation ‘The Legacy’ wordt wereldwijd met open armen ontvangen. De tickets die gister om 10:00 uur in de verkoop gingen, waren binnen een dag uitverkocht. Bezoekers uit meer dan 75 landen komen op 4 juli bijeen in de Amsterdam ArenA om het vijftienjarig bestaan van Sensation te vieren.
Sensation oprichter Duncan Stutterheim vertelt: “Wat vet dat het gewoon weer gelukt is. Het blijft iedere keer spannend natuurlijk. Gaaf dat zelfs na vijftien jaar Sensation weer direct uitverkoopt. We hebben er ook dit jaar weer hard voor gewerkt. Bijzonder dat we deze eenmalige editie, het vijftienjarig jubileum, met onze trouwe fans mogen vieren.”
Alle magische momenten in één show
‘The Legacy’ staat voor de reis die Sensation tot nu toe heeft afgelegd, van de eerste keer in de Amsterdam ArenA tot het worden van een wereldwijd fenomeen. Vrienden van toen en nu komen op 4 juli samen in ‘The Temple of House’. Tijdens deze eenmalige editie worden alle magische momenten van de afgelopen vijftien jaar samengebracht op de plek waar het allemaal is begonnen. Het belooft een spectaculaire avond vol verrassingen te worden.
Sensation travel
Er zijn nog enkele travel packages beschikbaar. Deze pakketten bestaan uit één of meerdere nachten in een hotel naar keuze, een Sensation ticket en transfer van en naar de Amsterdam ArenA. Bezoek www.sensation.com/travel voor een compleet overzicht.
Sensation & 10,000 HOURS
In samenwerking met stichting 10.000 HOURS inspireert Sensation danceliefhebbers zich vrijwillig in te zetten ten goede van anderen. Van ieder verkocht ticket wordt €0,25 gedoneerd aan de stichting. Sensation verdubbelt deze inzet. Deze bijdragen samen met de inzet van alle vrijwilligers maken het voor 10,000 HOURS en Sensation mogelijk dit jaar een extra bijzondere vrijwilligersdag te organiseren. Op deze dag krijgen meer dan 75 jongeren met een verstandelijke beperking, die niet naar Sensation kunnen gaan, de ultieme Sensation-beleving: een dag vol workshops, die in stijl wordt afgesloten met een speciaal voor hen georganiseerde Sensation-show.
Over Sensation
Wat in 2000 begon als eenmalige happening in de Amsterdam ArenA, is uitgegroeid tot een internationaal fenomeen dat dertig landen bezocht en tot nu toe wereldwijd ruim twee miljoen bezoekers heeft getrokken. Sensation maakt haar naam waar met thema's waarin het publiek betrokken wordt door middel van de witte dresscode. Het concept won awards voor 'Best Event of the Year' in onder meer Nederland, Duitsland, Australië, Brazilië en Denemarken. Sensation gebruikt de positieve kracht van muziek en dans als een universele taal die miljoenen mensen met elkaar verbindt.
Music is our religion, Celebrate life is our belief
#bepartofthelegacy
Meer info evenement
Hot Topics
Ontdek het dance nieuws per onderwerp
Nieuws
Ultrasonic Festival 2026 maakt volledige line-up bekend
Multigroove Festival keert terug naar Amsterdam na stormjaar
Regular tickets METZ 27 Year Anniversary bijna uitverkocht
De volledige line-up van Wooferland Festival 2026
Sunglow Festival 2026 onthult volledige line-up
Laatste fase 2 tickets Dance Valley 2026
Franse superster David Guetta na zes jaar terug bij AMF
Early Bird tickets Wooferland 2026 vliegen massaal de deur uit
KI/KI komt met 5 uur durende ADE show naar Ziggo Dome
Lakedance 2026 krijgt er een bijzondere area bij
Extra Show KI/KI toevoegd in Ziggo Dome tijdens ADE 2026
Broodrooster keert op zaterdag 6 juni terug naar het strand
Wat kost een festival organiseren?
Dagvlinder Outdoor 2026 op 1 augustus in Rotterdam
Give Soul presenteert Summer Special in Stadshaven Brouwerij
LatinVillage Festival 2026 kondigt reguliere ticketverkoop aan
Populaire Winacties
Press ESC or click the close button to exit