
Het wordt een mooie verjaardagsfuif, dat is ondertussen wel duidelijk. A Day at the Park viert zaterdag 21 juli haar vijfjarig bestaan groots. Naast een waanzinnige line-up, ook extra kwaliteit op alle fronten. In deze mailing: de officiële trailer van het festival, een gloednieuwe aanwinst voor het muziekprogramma, een extra grote area voor Trash & Treasures en de culinaire hoogstandjes van Fifteen!
Nu de lente definitief is doorgebroken presenteert A Day at the Park haar enige echte trailer. Geen reguliere video om simpelweg de festivalkriebels aan te wakkeren, maar een klassiek geschoten clip waarin de historie van het festival in één soepele flow voorbij komt. Gemaakt door voormalig MTV-producers Arne van Terphoven en Maurice Hickendorff laten de heren zo het verjaardagsgevoel welig tieren, talloze hoogtepunten komen op kleurrijke wijze voorbij. En dan hoor je die soundtrack van Kraak & Smaak met die fijne vocalen van Romanthony, zie je de zon buiten schijnen, en rest er maar één gedachte: tijd voor een dagje in het park!

Een laatste doch zeker niet minste toevoeging aan de line-up van A Day at the Park: Benny Sings! Oftewel, het alter ego van multi-instrumentalist Tim van Berkenstijn. Zeg maar gerust een van Nederlands meest interessante crossover singer-songwriters, Benny Sings past het kunstzinnige jazzpakje namelijk net zo goed als de hippe pop- en souljasjes. Niet verwonderlijk is er al jaren een warme band met Sonar Kollektiv, het net zo veelkleurige label van Berliner outfit Jazzanova. In eigen land is Benny Sings al jaren op zijn plek bij Dox Records, vanwaar hij langzaam de wereld heeft veroverd. Vooral nadat hij vorig jaar zijn vierde album ART uitbracht ging het hard. Want het bleef niet bij een minuutje DWDD, momenteel toert hij bijvoorbeeld met niemand minder dan Mayer Hawthorne, ook andere clubs en festivals staan nog op het programma. Op zaterdag 21 juli staat hij echter gewoon in het Amsterdamse Bos, klaar voor een onstuimig ADATP-debuut.

Berucht in Amsterdam en omstreken, de schatzoekers van Trash & Treasures. Nadat ze vorig jaar al met succes hun 'garagesale extraordinaire' presenteerden op A Day at the Park, zijn ze dit jaar nog nadrukkelijker aanwezig. Zelf omschrijven ze hun concept als 'een bonte mix van designers, gadgets, vintage, kunst, topmerken, nieuwe labels en de leukste boetiekjes, aangevuld met muziek en soms een feestje'. Zeg maar een explosie van stijl, zoals A Day at the Park dat graag ziet -tussen kunst en kitsch in een vintage jasje. Daarom dit jaar een extra grote area voor Trash & Treasures; meer boetiekjes en designers uit het Amsterdamse, maar ook een aantal serieuze trendwatchers. Samen met A Day at the Park gaat Trash & Treasures namelijk op zoek naar de beste festival look. Laat kaplaarzen en hoodies dus thuis, zorg voor een waanzinnige outfit, hoe gekker hoe beter, dit is jouw kans om te shinen!
Meer info evenement
Foutje gezien?
Let us know!
Inmiddels hebben wij 147.943 vrijkaarten verloot onder onze members.
Maak een gratis account aan zodat jij ook kunt winnen.
Wie wij zijn?
Al ruim 15 jaar proberen we zoveel mogelijk Party-liefhebbers blij te maken.
Via onze partyagenda kun je op zoek naar jouw event, club of favoriete artiest. Iedere dag kun je het laatste dance-nieuws lezen en vind je al jarenlang de meeste winacties voor de beste party's en festivals.
En waar wij het meest trots op zijn, onze ledenservice. Dit is een team dat 24/7 voor je klaar staat en waar je terecht kunt met al jouw vragen.
Members beoordelen ons met 4,9 van de 5 sterren.
Maak direct kans op nieuwe Apple AirPods 4!
Doe dit wel vóór 30 september 2025.
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk. Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Nieuws

Pre-registratie Sunglow Festival 2026

BLSSD Events komt dit najaar terug met Sophisticated

Pre-registratie Dagvlinder Indoor Festival 2026

Foto's vastleggen tijdens een festival doe je met deze tips

Volledige line-up MUST Kurhaus onthuld

Summer of Love organiseert speciale editie in Maassilo Rotterdam

Pre-registratie LIEF Festival 2026

7th Heaven is op 27 september weer terug in Club Rodenburg

Hitz is de naam van de nieuwe club in Rotterdam

Extreme Early Tickets Wooferland 2026

Glemmer Beach Festival 2026 met tientje korting

Nicky Romero & Friends terug bij ADE 2025

Clubavonden blijven half leeg, jongeren zijn uitgaan verleerd

Kaartverkoop REACTiVATE 2026 gestart

Markus Schulz Mystery Guest ADE debuut Transmission 2025
