Indrukwekkende internationale line-up The Crave Festival
maandag 24 januari 2022
Internationaal elektronisch festival The Crave Festival heeft de line-up voor aankomende editie van het festival bekend gemaakt.
Eerder maakte de organisatie al bekend op 4 juni 2022 ook voor de vierde keer terug te keren naar het grootste en meest groene park van Nederland: Zuiderpark in Den Haag. Met diverse (nieuwe) podia en meer dan 30 nationale en internationale acts biedt de organisatie een perfecte mix aan elektronische muziekstijlen en artiesten. Zo zullen er naast internationale grootheden als Nina Kraviz, Jeff Mills, Honey Dijon en KiNK ook vele opkomende artiesten en jong talent, zoals Zohar en Mafalda optreden tijdens het festival.
The Crave Festival is de afgelopen jaren gegroeid tot een van de meest toonaangevende internationale elektronische muziekfestivals, met duizenden bezoekers uit heel Europa. De vorige twee edities konden door Corona helaas niet plaatsvinden, maar gelukkig is het de organisatie gelukt om vele artiesten wederom te bevestigen, waardoor de line-up grotendeels hetzelfde is als die van de aangekondigde vorige editie.
Daarnaast voegt het festival een aantal nieuwe namen en een nieuwe stage aan de line up toe, waardoor The Crave Festival dit jaar sterker dan ooit terugkeert. Het grootste underground festival van Den Haag vindt op 4 juni plaats in het Zuiderpark, maar trapt de festiviteiten al op 3 juni af met een show in de legendarische venue Het Paard. Op zaterdag zal na het festival een After Hours plaatsvinden in de PIP, de culturele broedplaats die tot ver buiten de grenzen van Den Haag geliefd is en voor veel jong talent een springplank is geweest en een afterparty in Het Paard.
Op zondag sluit de organisatie het weekend af met een afsluitend event op het strand van Scheveningen. Met al deze verschillende events en de indrukwekkende line-up belooft The Crave Festival ook dit jaar weer een geweldig en divers weekend te worden.
The Crave Festival
The Crave Festival is een van de meest toonaangevende elektronische muziekfestivals van Nederland. Het meerdaagse festival organiseert verschillende shows door de hele stad met als hoogtepunt het outdoor festival in het Zuiderpark. In het park kom je verdeelt over meerdere podia diverse elektronische muziekstijlen zoals techno, disco, house en electro tegen. De organisatie streeft naar een uitdagende mix van sterke headliners, jong talent en lokale expressie. Voor de editie van 2022 heeft The Crave Festival het terrein gedeeltelijk opnieuw ontworpen om zo ruimte te maken voor nieuwe area’s en looproutes om het festival te ontdekken.
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan zsm af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.
Let op: het is ten strengste verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.
Telefoonnummer koppelen
Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'. Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004
De code:
Nieuw nummer koppelen
Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.
CODE:
Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004
Akkoord met sms om te winnen
Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.