Na het succes van Tacnival vorige zomer lijkt een nieuwe Zodiak Commune traditie geboren. Op zaterdag 16 juli 2011 staat het Temporary Art Centre (TAC) dan ook voor de tweede keer het klokje rond in het teken van Tacnival; Een intiem alternatief voor de gehypte dance feesten, waar juist de ongedwongen sfeer en de intense muziek de beleving de moeite waard maken.
Tacnival gaat dit jaar verder waar het in 2010 opgehouden is en verlaat de gebaande wegen op zoek naar het avontuur. En waar kan dat beter dan op de culturele broedgrond van TAC, waar door de jaren heen al zoveel moois tot bloei is gekomen? In het café en de tuin van de karakteristieke, voormalige personeelswinkel van Philips - tegenover het PSV Stadion - wordt ´s middags al de volgende generatie underground helden uitgezaaid met een verkwikkende mix van lome Acid, Electro en Ambiënt. Naarmate de avond het dampende moeras van de Tuinzaal in haar greep krijgt, spatten hier dikke Acid en Techno bubbels uiteen als ze nabij de verraderlijke scherpe Tekno takken drijven. Maar let op waar je danst, want je wilt niet struikelen over de wortels van de underground die hier bloot liggen. Al dwalend ga je af op de zompige beats, sissende hihats en andere magische geluiden uit de Tapaszaal. In dit bijna ondoordringbare gebied delft de hokjesgeest al lang het onderspit; Hier is het woord aan de specialisten uit de 8-bit Rave, Dubstep en Drum ‘n Bass scène. Ingesloten door een muur van speakers rest je niks anders dan je volledig over te geven aan de gefreakte geluiden uit de diepste spelonken van de underground.
Een nieuw avontuur lonkt met verrassende optredens zoals de twee uur durende Franse live-act van Drone & Acid Up Dub (Dune Records, FR) van het roemruchte Franse Epsylonn Soundsystem en het veelbelovende Delftse duo Pecnoc (Koornbeurs) met hun hypnotiserende post-Acid sound - geïnspireerd door artiesten als Underworld en Aphex Twin. Met daarbij optredens van Gameboys a Gogo (Wirwar), DS-10 Dominator (Play-Asia), Z.U.S. (Pravdada) en tal van bekende, minder bekende en debuterende DJ’s en live-acts, neemt Zodiak Commune je mee op een spannende trip naar tot op heden onaangedane bestemmingen. Check hieronder de volledige programmering!
DATUM: zaterdag 16 juli 2011
14:00-18:00
INDOOR/OUTDOOR - AMBIENT/ELECTRONICS
LIVE: Psiox (Adapter)
LIVE: BIAM (Zodiak Commune Records)
Bliepertronic (Namasté)
Oncle Franque (WEI)
Erwin K. (9€/m2)
18:00-02:00
TUINZAAL - ACID/TECHNO/TEKNO
LIVE: Drone & Acid Up Dub (Dune Records, FR)
LIVE: Patat Met (Groffuil)
Twansformer (Banzai)
Saint (Zodiak Commune)
Bor (Zodiak Commune)
D=p+cer (Zodiak Commune)
TAPAS ZAAL - 8BIT RAVE/DUBSTEP/DRUM&BASS
LIVE: Gameboys a Gogo (Wirwar)
LIVE: DS-10 Dominator (Play-Asia)
DMDN (Trigga)
Paulus8 (Soundwave)
Dilemma (Zodiak Commune)
Delucxed (Zodiak Commune
Foutje gezien? Let us know!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij 143.812 vrijkaarten
verloot onder onze members.
Dat zijn er ruim 800 per maand. En dat al ruim 15 jaar lang!
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten en gastenlijstplekken kunt winnen.
Je maakt bovendien direct kans op Apple AirPods 4 twv €149!
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
Ze vallen hierdoor minder snel uit en je luistert lang comfortabel naar je favoriete muziek.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk. Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Al member?
Uiteraard maak jij dan ook kans. Log in en controleer of alle gegevens zijn ingevuld en up-to-date zijn.