Zaterdag 23 mei: Thuishaven Drive Thru & Radio Show!

Thuishaven gaat het weer doen! (en het kan zo maar eens de allerlaatste zijn) dus haal je autobiljet en surf naar www.thuishaven.nl
Een rondje rijden over het Thuishaven terrein met de auto? Dat kan! Het BAR-restaurant is open waar je vanuit je auto eten en drinken kan bestellen. Drive thru noemen ze dat.
Er zijn een beperkt aantal AUTO BILJETTEN per uur a €10,- Met dit BILJET krijg je toegang tot de drive thru en bij het afrekenen krijg je dan die 10 piek tegoed.
BIJVOORBEELD:
Je komt met je rode DAIHATSU CUORE uit 91' aanrijden en je besteld 2 VEGA burgers dan krijg je bij het afrekenen 10 euro korting.
Radio Thuishaven gaat wederom live uitzenden op het Thuishaven terrein met DJ & radiohost Michel de Hey en een aantal Thuishaven DJ's. Onder andere:
Michel de Hey
Secret Cinema
*meer namen volgen!
De RADIO microfoon staat in het zand en iedereen kan vanuit de auto zijn ouders, opa's, oma's, scharrels etc de groeten doen. Een mop vertellen mag, je hond even laten blaffen vanuit de cabrio helemaal goed en verzin het maar.
INFO
zaterdag 23 mei
12:00-20:00
AUTO BILJETTEN 10,- @ www.thuishaven.nl
de kaarten komen stapsgewijs online.
spelregels:
- alleen auto's toegestaan
- uitstappen is niet toegestaan
- stapvoets rijden
- max 2 personen in de auto
* meer personen van hetzelfde gezin is toegestaan in de auto
- alle leeftijden
- volg ten alle tijden de instructies op van onze beveiligers en verkeersregelaars
- houd voldoende afstand
- het is een kort rondje, je mag na het ophalen van het eten, drinken niet stilstaan op het terrein.
- gooi het afval ajb niet op straat.
- Het is niet toegestaan om in de buurt met meerdere autos te parkeren, dit wordt streng gehandhaafd door beveiligers en politie.
- Pin betalingen contactloos only :)
- 255cm doorrijhoogte
RADIO THUISHAVEN #4
https://mixlr.com/thuishaven/
VRIENDEN TOT ZATERDAG!