Wij plaatsen niet zo vaak een bericht op persoonlijke titel. Voornamelijk publiceren we persberichten van organisaties om hun event(s) meer exposure te geven via onze platformen omdat wij veel danceliefhebbers bereiken.
Al 8 maanden zijn er geen evenementen en festivals, dus is er helaas ook nagenoeg geen content om te communiceren. Desalniettemin proberen wij onze members, partyorganisaties, fans en volgers zo goed mogelijk op de hoogte te houden van het laatste nieuws en ontwikkelingen.
En het laatste nieuws op dit moment is, dat er een heel klein beetje licht in de donkere corona-tunnel begint te schijnen voor de evenementenindustrie. Zo mogen Mojo en ID&T een testevent organiseren om duidelijk in kaart te brengen wat een eventuele oplossing zou kunnen zijn. Maar ook de komst van een ‘werkend’ vaccin dat waarschijnlijk nog dit jaar op de markt komt zorgt voor het nodige rumoer.
Juist omdat het na zo’n lange tijd weer wat gaat ‘borrelen’ bij veel organisaties en publiek, hebben wij een aantal polls gemaakt om inzicht te krijgen wat de danceliefhebber denkt over zaken zoals een sneltest, vaccinatie etc. Niet alleen vinden wij dat zelf interessant maar we denken dat je dat als partyliefhebber zelf ook wil weten. Binnen no-time was er zoveel response op de polls, dat we alvast de tussentijdse resultaten van de eerste enquête hebben gepost. Maar nu komt ie.
We wisten dat er verdeeldheid is in Nederland en dat de stemming grimmiger is geworden maar holymoly, we wisten niet dat het zo erg was. Bij, en uit de reacties, lazen we zoveel wantrouwen, veroordeling, felheid, venijn en frustratie. Dit hebben we nog niet eerder gezien en zijn er echt van geschrokken.
Lieve mensen, we zitten met z’n allen in deze shit en we willen er ook allemaal zo snel mogelijk uit. Iedereen wil terug naar het normale leven. Maar wat je mening ook is, heb ook respect wat een ander denkt. Dat je het ergens niet mee eens bent, prima. Dat is normaal, gezond zelfs, daar kan gewoon over gediscussieerd worden. Maar wel op een normale respectvolle manier. De hardheid, het venijn, het elkaar direct keihard veroordelen zonder in gesprek te gaan is echt zorgwekkend en nergens voor nodig.
Wees alsjeblieft gewoon een beetje lief voor elkaar. Als we dat niet meer doen wordt het echt een puinhoop.
Stel je anders voor dat je elkaar treft op jouw favoriete festival en in gesprek raakt. Dan zul je waarschijnlijk ook respect hebben voor een mening die anders is dan die van jezelf en toch gewoon met elkaar een biertje kunt drinken. Of een flesje water ;-)
Negatief zijn kan iedereen. Dat is zo simpel en makkelijk, dat kost geen enkele moeite.
Een heel ander bericht dan dat je van ons gewend bent maar we wilden dit gewoon even kwijt. Wij blijven ondanks alles in ieder geval positief en gaan er nog steeds vanuit dat 2021 een jaar wordt met heel veel mooie events en festivals.
Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.
Het platform voor Dance-liefhebbers
Guestzone is al meer dan 15 jaar dé plek voor alle feestgangers in Nederland.
Waarom Guestzone?
✨ De beste festivals en events
✨ Altijd het laatste Dance-nieuws
✨ Al 148.375 vrijkaarten verloot
✨ Beoordeling van 4,9/5 sterren
✨ Ruim 83.000 fans op Facebook Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent Doe ook mee!
🎟 Schrijf je snel in en win vrijkaarten Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden
Win nieuwe Apple AirPods 4!
Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!
Doe dit wel vóór 31 oktober 2025.
Vrijkaarten voor de beste events en festivals!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 148.375 vrijkaarten verloot onder onze members.
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij
kunnen maken.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te
verkopen. Klik hier voor meer
informatie.
Introducé aanmelden
Vul hieronder de gegevens in van degene die jij meeneemt naar event-name op event-date.
Dus NIET je eigen gegevens invullen aub
Man
Vrouw
Geef dit uiterlijk op introduce-name
aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam: Achternaam: E-mail:
Win vrijkaarten!
Koppel jouw mobiele nummer.
Kosten
€0,40 per deelname per winactie.
Koppelen via telefoon
Klik op de link van de code en verstuur het bericht naar 4004.
Koppelen via laptop/pc
Verstuur op je mobiel de code via een sms naar 4004.
Code
Telefoonnummer herstellen
Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op
'verstuur'. Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar
4004
De code:
Nieuw nummer koppelen
Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.
CODE:
Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004
Akkoord met sms om te winnen
Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.