Nieuws
Speciaal voor onze kleurrijke en liberale aanhang met speels intellect komt Supertoys met een brand new en versatile editie… Deze editie nodigt Supertoys het agentschap KnuckleDuster uit met artiesten zoals Valentijn de Hingh, Doppelgang en Hey Girl Hey.
‘All good things come in pairs‘. De tweelingen Sander & Maurice de Graaf veroveren de wereld als dj’s, modellen en modeontwerpers. Door hun uniekheid zijn ze een veel gevraagd duo en hebben ze gedraaid op verschillende afterparty’s van The Amsterdam Fashion Week. En ook op de Supertoys stage tijdens Milkshake Festival brengt Doppelgang een originele mix van Disco, Electro en Indie.
Jimmy Paul, ontwerper van MaryMe-JimmyPaul en KnuckleDusters mede-oprichter Robbie Baauw zullen in hun heerlijke Glitterzombie looks de Superboys en Supergirls entertainen als dj duo HEY GIRL HEY..
En in combinatie met het Supertoys decor en de KnuckleDuster Sweathearts wordt het weer een Supertoys-eigen kleurrijke nacht..
Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten
Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 149.663 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook
Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent
Win een Marshall Major IV koptelefoon
Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op een Marshall Major IV koptelefoon twv €85!
Doe dit wel vóór 28 februari 2026.
Nieuws
Pre-registratie METZ Festival 2026 geopend
Awakenings Festival 2026 tickets beschikbaar
Eerste artiesten voor Boothstock 2026 bekend gemaakt
ID&T stopt met Amsterdam Open Air, Strafwerk en Vunzige Deuntjes
Free Your Mind maakt eerste namen bekend voor Festival 2026
Datum Audio Obscura Festival 2026 bekend
Calvin Harris en Hardwell aanwezig op Dance Valley 2026