Vier Valentijn met Latin Lovers in de Lichtfabriek
woensdag 7 januari 2015
Goed nieuws voor iedereen in de omgeving van Haarlem: Latin Lovers komt weer op bezoek en ditmaal weer in de vernieuwde De Lichtfabriek! Heel Haarlem maakt al jaren kennis met het meest vrouwvriendelijke concept van Nederland in het Patronaat maar net als vorig jaar gaat Latin Lovers weer een dikke editie bouwen in De Lichtfabriek. Dit keer op zaterdag 14 februari met een speciale 'Valentine Edition’. De helden achter de draaitafels zijn niemand minder dan: Gregor Salto, Genairo Nvilla, Marlldexx, Chris Rox, Jasper Clash en MC JollyGood!
Line-up
De eerste headliner op de prachtige lijst van artiesten deze avond is Gregor Salto. Als echte Haarlemmer mag hij op deze Valentijnsdag natuurlijk niet ontbreken voor een hoop liefde op de dansvloer. Zijn partner in crime Genairo Nvilla draait tegenwoordig op alle specials van Latin Lovers en met zijn trommels en percussie is stilstaan gewoonweg geen optie! Marlldexx, een graag geziene gast bij de vrouwen pronkt ook in de dj booth en de Latin Lovers residents Chris Rox en Jasper Clash, die als geen ander allebei weten hoe ze de dansvloer moeten laten schudden, zullen met hun enige echte Latin Lovers sound zorgen voor een memorabele avond voor zowel de stelletjes als de singles ;-) De avond wordt gehost door MC JollyGood!
Tickets: single tickets, love tickets en ladytickets!
Speciaal voor de 'Valentine Edition' zijn er drie soorten kaarten beschikbaar: single tickets, love tickets en ladytickets. Single tickets zijn er voor iedereen en deze kosten 14 euro per stuk en geven toegang tot 1 persoon. De ladytickets zijn alleen voor dames en met 1 ladyticket kunnen 2 dames naar binnen en deze kosten 18 euro. Voor de tortelduifjes die graag Valentijnsdag op een originele manier willen vieren heeft Latin Lovers exclusieve love tickets beschikbaar. Met deze love tickets kun jij met je partner op 1 ticket naar binnen en deze kosten 18 euro. Let op, er zijn maar 100 ladytickets en 100 Love tickets beschikbaar voor deze editie dus wees er snel bij want op = op!
Alle tickets zijn online te bestellen via www.latinlovers.nl en www.lichtfabriek.nl onder het kopje 'tickets'. Tot Valentijnsdag, leuk! Time 23.00 – 04.00 uur
Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.
Het platform voor dance-liefhebbers in Nederland.
Guestzone is al meer dan 15 jaar de plek voor feestgangers in Nederland.
Waarom Guestzone?
✨ De beste festivals en events in onze partyagenda
✨ Altijd het laatste dance-nieuws
✨ Inmiddels 147.953 vrijkaarten verloot
✨ Members beoordelen ons met 4,9/5 sterren
✨ Meer dan 83.000 fans op Facebook Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname kost slechts 40 cent Doe ook mee!
Win vrijkaarten voor de beste events en festivals Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is enthousiast, duidelijk toch?
Maak direct kans op nieuwe Apple AirPods 4!
Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!
Doe dit wel vóór 30 september 2025.
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk. Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Vrijkaarten voor de beste events en festivals!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 147.953 vrijkaarten verloot onder onze members.
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij
kunnen maken.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te
verkopen. Klik hier voor meer
informatie.
Introducé aanmelden
Vul hieronder de gegevens in van degene die jij meeneemt naar event-name op event-date.
Dus NIET je eigen gegevens invullen aub
Man
Vrouw
Geef dit uiterlijk op introduce-name
aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam: Achternaam: E-mail:
Win vrijkaarten!
Koppel jouw mobiele nummer.
Kosten
€0,40 per deelname per winactie.
Koppelen via telefoon
Klik op de link van de code en verstuur het bericht naar 4004.
Koppelen via laptop/pc
Verstuur op je mobiel de code via een sms naar 4004.
Code
Telefoonnummer herstellen
Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op
'verstuur'. Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar
4004
De code:
Nieuw nummer koppelen
Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.
CODE:
Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004
Akkoord met sms om te winnen
Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.