Nieuws
Vie Monday is ruim vier jaar geleden ooit zo rustig begonnen als een horecafeestje op de maandag. Nu vier jaar later kunnen wij alleen maar constateren dat Vie Monday het meest constante feest van heel Nederland is en gek genoeg de maandagavond populair heeft gemaakt!
Horecapersoneel werkt natuurlijk het hele weekend door. Wanneer kunnen deze harde werkers nou zelf stappen zonder vrij te nemen. Club Vie begon om deze reden met ‘Vie Monday’ als het horecafeestje van Rotterdam. Club Vie gaf werkend horecapersoneel de gelegenheid om op maandag zelf te gaan stappen. Inmiddels 4 jaar later is Vie Monday uitgegroeid tot meer dan een fenomeen. Het is zelfs een van de populairste feesten van heel Nederland. Bekende Nederlanders, voetballers, modellen, sexy publiek en ga zo maar verder. Iedereen is er tegenwoordig te vinden. Niet zomaar een horecafeestje meer dus.
Elke editie is Vie Monday standaard uitverkocht en elke editie moeten wij helaas circa 300 mensen teleurstellen die jammer genoeg te laat aanwezig zijn. Vandaar dat wij ver van te voren iedereen altijd waarschuwen om op tijd te komen, we bedoelen dan tussen 22:00 & 23:00 uur om de rij te ontlopen. Heb je geen kaartje weten te bemachtigen, dan kun je er eentje kopen aan de deur.
Sinds de heropening van Club Vie in augustus 2010 is er ook het Vie Café bijgekomen, vanaf heden is het Vie Café ook open op de maandag van Vie Monday. Dit houdt in dat je vanaf 17:00 uur al naar Vie kunt gaan om heerlijk een hapje te eten, of alvast een drankje te doen. Je kunt een reservering plaatsen via reserveren@viecafe.nl . In feite kun je dus door middel van het Vie Café nog langer genieten van het fenomeen wat Vie Monday heet!
De deuren van de Club gaan om 22:00 uur open en vaak zit Club Vie al om 00:00 uur vol! Wij kunnen nogmaals zeggen dat je op tijd aanwezig moet zijn, maar je zult het toch echt een keer zelf moeten ondervinden voordat je het gelooft.
Meer info evenement
Nieuws
Laatste fase 2 tickets Dance Valley 2026
Paul Kalkbrenner toegevoegd aan 909 Festival 2026 line-up
The Mission brengt de pure rave-energie terug naar Wernhout
Menno de Jong keert terug met exclusieve reünieshow in Amsterdam
Regular tickets METZ 27 Year Anniversary bijna uitverkocht
Hoe festivalgangers hun conditie op peil houden
Broodrooster keert op zaterdag 6 juni terug naar het strand
7th Heaven keert terug naar Club Rodenburg in Beesd
Lakedance 2026 krijgt er een bijzondere area bij
Dagvlinder Outdoor 2026 op 1 augustus in Rotterdam
Give Soul terug bij Boomerang Beach Club
Music on Festival Weekender 2026 bijna uitverkocht
Ticketverkoop Vroeger Was Alles Beter Festival 2026
Laatste reguliere tickets Loveland Festival 2026
Op zondag 5 april keert Start the Panic terug met The Easter Editi