Trance Nation maakt datum jubileumeditie bekend

Zaterdag 25 januari 2014 staat Sand Amsterdam in het teken van de jaarlijkse editie van Trance Nation. Dit jaar zal het vijftiende jaar zijn en daarom wordt er ditmaal extra uitgepakt met showelementen en een super dikke line-up.
Trance Nation is sinds 1999 een begrip in Nederland, maar ook buiten onze landgrenzen. Met internationale bezoekers en internationale artiesten is elke editie een fijne mix van Nederlands feesten gecombineerd met de uitbundigheid van de internationale bezoekers. Voor deze speciale jubileumeditie gaat Trance Nation flink uitpakken met visuals, entertainment en natuurlijk een extra speciale internationale line-up, gevuld met headliners en favorieten.
Sand heeft nu twee zalen. Dus geen tweede area die ook als rookruimte dient, maar een volwaardige area met professioneel licht en geluid. Maar ook extra lang feesten door de nieuwe openingstijden. Deze zijn van 21:00 tot 07:00 uur, dit betekent tien uur lang dansen op de zorgvuldig uitgekozen tracks van de dj's en je ogen de kost geven door de special visual effects.
Een beperkt aantal early bird (1e & 2e) kaarten zijn er te verkrijgen via www.trance-nation.nl en Ticketscript. Daarna gaat de gewone verkoop van start gaan. Naast deze unieke early bird kaarten zijn er, zoals je gewend bent van de organisatie van Trance Nation, ook VIP kaarten beschikbaar.
Speciaal voor deze viering zijn er ook Super VIP kaarten. Hiermee heb je onbeperkt toegang tot de gratis bar waar niet alleen fris en bier te verkrijgen is, maar ook onbeperkt sterke drank.
Foutje gezien?
Let us know!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij 145.854 vrijkaarten verloot onder onze members.
Dat zijn er ruim 800 per maand. En dat al ruim 15 jaar lang!
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten en gastenlijstplekken kunt
winnen.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.