Zoeken...

Evenementen

Organisaties

Nieuws

The Social Network Drink

donderdag 3 november 2011


Eindelijk komt er een vrijdagmiddagborrel waar overal aan gedacht is: The Social Network Drink. In samenwerking met The Citydrink wordt dit een vrijdagmiddagborrel met alle exclusieven binnen handbereik en het aller belangrijkste: de beste service! Als locatie is er gekozen voor de beste venue die Rotterdam rijk is: Club Vie aan de bruisende Maasboulevard en onder de fenomenale Willemsbrug. De eerste editie zal plaatsvinden op vrijdag 18 november.
 
Zoals een borrel hoort te beginnen op vrijdagmiddag na een drukke werkweek, wordt er rustig afgetrapt richting het aankomende weekend. Zo is er alle tijd om te netwerken met nieuwe partners, een drankje te doen met je collega's of een praatje te maken met je vrienden en vriendinnen. Ongemerkt zul je worden meegenomen in gezelligheid en onderscheidende elementen die de locatie van Club Vie te bieden heeft op gebied van lekkere hapjes, mooie dranken en exclusiviteit voor de gast.
 
Zo denkt The Social Network Drink altijd verder dan haar neus lang is, en is er bijvoorbeeld de unieke mogelijkheid tot onbeperkt pinchos eten vanuit je werk. Dit kan vanaf 17.00 uur en je de smaak van de pinchos zal ieders zintuigen verrassen. Ook is er een speciale bubbels bar voor de liefhebber. Meld je aan via de website van The Social Network Drink om kans te maken op een gratis borrel arrangement inclusief hapjes en tasting
, uit alle aanmeldingen zullen we een aantal winnaars selecteren die persoonlijk bericht krijgen.
 
The Social Network Drink begint om 17.00 uur en zal duren tot 01.00 uur. Zo ben je op een fijne tijd thuis en kun je makkelijk van je welverdiende zaterdag genieten. Er zijn speciale uitnodigingen in omloop en deze zijn geldig tot 20.30 uur en daarmee kom je gratis binnen. Zonder uitnodiging of ná 20.30 bedraagt de entree 10 euro. Hoe kom je aan onze uitnodiging? Meld je gewoon even aan via www.thesocialnetworkdrink.com  en vul ons formulier in, de uitnodiging wordt netjes naar je toe gestuurd.


 
Kortom, The Social Network Drink, dé nieuwste en meest exclusieve vrijdagmiddagborrel in Club Vie te Rotterdam. Zorg ook echt dat je voor 20.30 uur binnen bent, want we kunnen nu al verklappen dat we om 21.00 uur een speciale openingsshow hebben met het beste entertainment, live acts, special effects en natuurlijk de beste deejays van hoog muzikaal niveau!
 
Het programma voor de eerste editie is er 1 om niet geheim te houden, dus dit willen we dan ook graag met jullie delen.
De avond zal worden opgewarmd door Matt Styles, het openingmoment zal een suprise zijn met leuke live elementen Jennife Cooke, Ace on Sax en Dj Denniz zullen deze act ter uitvoering brengen en het vervolg zal worden uitgevoerd door Dj Roog.
Afgesloten zal er worden door de resident van Club Vie: Chris Rox.
Kortom een programma om je vingers bij af te likken en een rede om 18 november in de agenda te noteren.
 
General info
Openingstijden: 17.00 – 01.00
Entree: Invitation of anders 10 euro 
Minimum leeftijd: 21 +
Webadres: www.thesocialnetworkdrink.com of www.clubvie.com
Social Media: www.facebook.com/clubvie , www.twitter.com/clubvie
 




Foutje gezien? Let us know!


Guestzone is weer terug aan de top!

Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.


Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.507 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook


Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten

Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent

Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden


Win nieuwe Apple AirPods 4!

Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!

Doe dit wel vóór 31 oktober 2025.


Vrijkaarten voor de beste events en festivals!

De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 148.507 vrijkaarten verloot onder onze members.

Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.

Nieuws


Meedoen met de winacties?


Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 15 jaar verloten we iedere maand ruim 750 vrijkaarten! De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.

Populaire Winacties

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie

OF login met je emailadres


Per 27 september 2025 zijn onze Algemene Voorwaarden en Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met de nieuwste versies.

Beveiligd door reCAPTCHA.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Schrijf je gratis in om vrijkaarten te winnen voor de beste events en festivals!


member organisatie

OF registreer met email


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie



akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.


Introducé aanmelden

Vul de gegevens in van degene die jij meeneemt naar event-name op event-date.

Dus NIET je eigen gegevens invullen!


Man Vrouw


Geef dit uiterlijk op introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé

Voornaam:
Achternaam:
E-mail:


Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer

Kosten?
40 cent per deelname per winactie

Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht

Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004

Jouw unieke code:
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen