The Flexican en Ummet Ozcan naar Lakeside Festival

Lakeside Festival heeft de complete line-up bekend bekend gemaakt. The Flexican & Sef, Ummet Ozcan, Justin Prime en Tony Junior zijn als laatst toegevoegd aan de lijst waarop o.a. The Partysquad, Blasterjaxx, Bassjackers, Paul Elstak en Cream feat. KV al staan. Lakeside Festival vindt plaats op 31 mei in Alphen aan den Rijn.
Zo stonden Hardwell, Afrojack en Nicky Romero vlak voordat ze internationaal doorbraken al eens op het festival. Volgens Maikel den Neijsel van Lakeside festival is dat dit jaar weer goed mogelijk:”Wij proberen naast internationale DJ’s en lokale talenten ook altijd de top-DJ in wording te boeken. Het kan heel goed zijn dat Ummet Ozcan of Tony Junior dit jaar op Lakeside Festival staat en volgend jaar in de top 10 van DJMag.”
Over Lakeside Festival
Het festival biedt tegenwoordig plek aan meer dan 10.000 bezoekers, geniet landelijke bekendheid en is dankzij een uitgekiende programmering een springplank gebleken voor dj's die kort daarna de wereldtop hebben bereikt. Zo hebben Afrojack, Hardwell en Nicky Romero voor hun internationale doorbraak opgetreden op Lakeside Festival.