Zoeken...

Evenementen

Organisaties

Nieuws

Taarten gooien met Steve Aoki in de Matrixx

maandag 8 april 2013

Party nieuws: Taarten gooien met Steve Aoki in de Matrixx

Dat Matrixx trots is een grote artiest als Steve Aoki te mogen ontvangen op 29 april, staat buiten kijf. Maar het begint nu toch al ernstig te kriebelen bij de organisatie. In de ‘rider’ (eisenlijstje) van Steve staan een aantal bijzondere zaken vermeld die al een beetje prijsgeven wat de beste man van plan is.
 
Naast de gebruikelijke technische vereisten, flessen champagne, 5 sterren hotelkamers etc., bevat de rider van de Amerikaanse Electro held allereerst een opblaasboot en een opblaasmatras. Dit is in de loop der jaren zijn handelsmerk geworden. Met deze opblaasartikelen surft de ras-entertainer over het uitzinnige publiek tijdens zijn set.
 
Natuurlijk moeten er CO2 kanonnen en heel veel confetti aanwezig zijn. Het gaat Steve Aoki om de show, de chaos en het bouwen van een onvergetelijke beleving. 
 
Zijn hotel-benodigdheden geven te kennen dat Aoki eigenlijk constant ‘on the road’ is. Daarom moet hij goed op zijn lijf en leden letten en dient alles dan gezond, organisch en vers te zijn. En ter voorbereiding op zijn show en om de vliegreis uit zijn lijf te halen zal er speciaal een fysiotherapeut klaar staan om hem te behandelen en een programma van een uur af te werken. Ondergoed en sokken ontbreken niet op het lijstje, want waarom meer bagage meenemen als het ook zo kan?
 
Scrollend langs de merchandise-stand van zijn eigen en wereldberoemde platenlabel  Dim Mak kwam daar zijn nieuwste interactie-act met het publiek naar voren. Voorafgaand aan zijn debuut in de Matrixx dienen er 3 grote slagroomtaarten waar Dim Mak op staat klaar te staan. Laten we hopen dat de eerste paar rijen publiek op 29 april, de laatste Koninginnenacht van Beatrix, van zoet houden.
 
Met alle plezier zal de organisatie ervoor zorgen dat de wensen van Aoki vervuld worden. Het draagt namelijk bij aan een te gekke avond die in het verschiet staat. De avond is echt af met een fantastische club en aansprekende groep van supportacts, bestaande uit Bassjackers, Mightyfools, Skitzofrenix, Marc Benjamin, Indiana en MC Ambush. Dit wordt er een om in te lijsten!
 
Om in de mood de speciaal voor deze avond gemaakt mixtape van Skitzofrenix:

 
De avond begint om 22.00 uur. Deze avond gaat ongetwijfeld uitverkopen, dus zorg ervoor dat je niet te lang wacht met kaarten kopen. Tickets koop je online via www.matrixx.nl of in elke Primera winkel in Nederland en kosten slechts €15,- (ex fee).

 


Guestzone is weer terug aan de top!

Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.


Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten


Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.911 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook

Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent


Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden


Win nieuwe Apple AirPods 4!

Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!

Doe dit wel vóór 31 december 2025.


Vrijkaarten voor de beste events en festivals!

De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 148.911 vrijkaarten verloot onder onze members.

Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.

Nieuws


Meedoen met de winacties?


Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 15 jaar verloten we iedere maand ruim 750 vrijkaarten! De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.

Populaire Winacties

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie

Login met je emailadres



Per 27 september 2025 zijn onze Algemene Voorwaarden en Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met de nieuwste versies.

Beveiligd door reCAPTCHA.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Schrijf je gratis in en win vrijkaarten!


member organisatie

Registreer via e-mail

akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.


Introducé aanmelden

De gegevens van degene die ik meeneem naar event-name:

Man Vrouw
Let op: niet je eigen gegevens invullen

Geef dit uiterlijk op introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:
Aanpassen?
Klik op de button hieronder.
De gegevens worden dan verwijderd.

Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer

Kosten?
40 cent per deelname per winactie

Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht

Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004

Jouw unieke code:

guestzone


Gefeliciteed!

Jouw telefoonnummer is nu gekoppeld aan jouw account.




Heel veel succes gewenst met het winnen van vrijkaarten voor de beste events & festivals
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen