SWF 2022 presenteert line-up met een groot aantal exclusieve namen

De zomer van 2022 wordt legendarisch door de terugkeer van het elektronische muziekfestival SWF, op 20 augustus in Havenpark Amsterdam. De eerste SWF-editie sinds 2019 biedt nieuwe sounds en heeft een groot aantal exclusieve namen op het programma staan.
SWF (voorheen STRAF_WERK Festival) kon in 2020 en 2021 vanwege de coronacrisis geen doorgang vinden en heeft een groot deel van de line-up, zoals voor die edities gepland was, weten te behouden. Dit aangevuld met een groot aantal nieuwe en exclusieve namen.
Na de succesvolle samenwerking tussen Michael Bibi's Solid Grooves en SW tijdens afgelopen Amsterdam Dance Event wordt de samenwerking op het festival doorgezet. Ook Bob Moses, The Martinez Brothers, Maribou State, Mall Grab, PAWSA, Dennis Cruz, ARTBAT en Krystal Klear zullen tijdens de festivalzomer van 2022 alleen op SWF 2022 te zien zijn.
SWF biedt iedere editie een ultieme muzikale staalkaart van dat moment, door de muzikaal brede line-up met grote namen en opkomende smaakmakers. Deze laatste groep zal dit jaar een speciaal plekje krijgen op het festival maar daarover volgt later meer nieuws. Met de line-up die vandaag bekend is gemaakt focust SWF 2022 zich onder meer op de in Nederland relatief nieuwe UK sound, electronic live sound (door Maribou State), house, techno en deep melodic.
De volledige SWF 2022 line-up (in alfabetische volgorde):
Âme
ARTBAT
Bob Moses
CamelPhat
Colyn
Comrade Winston
Dennis Cruz
DJOKO
Floorplan
Franky Rizardo
Gerd Janson
Iris Menza
Jesse Maas
Krystal Klear
La La house
Lee Ann Roberts
Luuk van Dijk
Mall Grab
Marcel Dettmann
Maribou State
Maya Jane Coles
Michael Bibi
Mirella Kroes
Nicky Elisabeth
PAWSA
Project89
Prunk
Sam Paganini
Silvie Loto
The Martinez Brothers
Toman
Van Anh
Tickets
SWF vindt op zaterdag 20 augustus 2022 plaats in het Havenpark in Amsterdam. Veel SWF-bezoekers hebben hun tickets voor de 2020 en 2021-editie bewaard en de in februari gestarte pre-sale voor mensen die zich daarvoor hadden ingeschreven liep hard.
Op dinsdag 29 maart om 12:00 uur gaat er nog een beperkt aantal laatste tickets in de verkoop.
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij
144.592 vrijkaarten
verloot onder onze members.
Dat zijn er ruim 800 per maand. En dat al ruim 15 jaar lang!
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten en gastenlijstplekken kunt
winnen.
Je maakt bovendien direct kans op Apple AirPods 4 twv €149!
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de
ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek
gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
Ze vallen hierdoor minder snel uit en je luistert lang comfortabel naar je favoriete muziek.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo
luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk.
Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Al member?
Uiteraard maak jij dan ook kans. Log in en controleer of alle gegevens
zijn ingevuld en up-to-date zijn.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.