Nieuws
Zaterdag is het zover! Dan gaan we het festivalseizoen in stijl afsluiten met een hele dikke show op vier verschillende area’s. Dit gaat ÉÉN groot spektakel worden!

Drie van de vier area’s zijn compleet overdekt! Daarnaast hebben we de vloer voor de mainstage verhard!

Het festivalterrein is goed te bereiken per auto, per openbaar vervoer of per fiets. Lees hieronder welke paden je moet volgen om je op het terrein te begeven.
➤ Auto
Maak jij en je vrienden een roadtrip naar Summerlake? Navigeer dan naar Wipmolenlaan 3 te Woerden. Volg de bebording en instructies van de verkeersregelaars en parkeer daar gratis en volledig verhard terrein je auto. Van daaruit spring je op de pendelbus en brengt de chauffeur je binnen enkele minuten naar de hoofdingang van het festivalterrein.
Alle toegangswegen naar de wijk rondom het festivalterrein zijn op last van de gemeente en hulpdiensten volledig afgesloten. Daarnaast is in de directe omgeving een tijdelijk blauwe zone van kracht met een maximale parkeerduur van 2 uur. Kom dus niet met de auto richting het festivalterrein. Maak gebruik van het centrale verharde parkeerterrein.
➤ Openbaar Vervoer & Pendelbus
Per openbaar vervoer reis je af naar station Woerden. Laat je door onze vrolijke buschauffeurs vanaf Station Woerden richting het festivalterrein rijden. Een retour busticket kan je voor €5,- (contant) afrekenen bij de chauffeur of tot vrijdag 12:00u online bestellen.
➤ Fiets
Voor onze sportieve en gezonde bezoekers is Summerlake goed te bereiken per fiets. Volg goed de aangegeven routes. Jouw fiets kan je parkeren bij de aanwezige fietsenstalling.
➤ Overige info
Summerlake Festival 2017
Datum: 16 september 2017
Tijd: 12:00 – 23:00
Locatie: Stadspark Molenvliet, Woerden
Leeftijd: 18+
Alle info & tickets: www.summerlake.nl
Hot Topics
Ontdek het dance nieuws per onderwerp
Nieuws
Dagvlinder Outdoor 2026 op 1 augustus in Rotterdam
Regular tickets METZ 27 Year Anniversary bijna uitverkocht
Give Soul presenteert Summer Special in Stadshaven Brouwerij
Lakedance 2026 krijgt er een bijzondere area bij
KI/KI komt met 5 uur durende ADE show naar Ziggo Dome
Multigroove Festival keert terug naar Amsterdam na stormjaar
7th Sunday Festival maakt volledige line up voor 2026 bekend
LatinVillage Festival 2026 kondigt reguliere ticketverkoop aan
BASIS Outdoor 2026 volledige line-up
Menno de Jong keert terug met exclusieve reünieshow in Amsterdam
Speedy J keert terug naar Wooferland Festival
De volledige line-up van Wooferland Festival 2026
Extra Show KI/KI toevoegd in Ziggo Dome tijdens ADE 2026
Verknipt strijkt op 18 juli neer aan het Bloemendaalse strand
Wat kost een festival organiseren?