Nieuws
Op zaterdag 2 juli is strandpaviljoen Kaapduin te Dishoek nabij Vlissingen weer het middelpunt voor eigentijdse en vernieuwende kunst - en muziekliefhebbers. Extra reden voor een mooi, gezellig en inspirerend feest is het vijfjarig bestaan van stichting Dance and Art wat gevierd gaat worden tijdens strDnAfeest festival. Dat vind je gelijk terug in de gegroeide opzet, een zeer brede cultuurprogrammering en voor het eerst een internationale muziekprogrammering met acts uit Frankrijk, Duitsland en België. Het multidisciplinaire festival staat dit jaar geheel in het thema van ‘The Box’. Dit thema zal op allerlei manieren door beeldende kunstenaars tot uiting worden gebracht. Bezoekers kunnen vanaf twee uur ’s middags, twaalf uur lang, genieten van een mix tussen elektronische muziek, theater, kunst, dans, expo’s, workshops en Live acts.
Op het strand vormen zeecontainers het decor - en expositieruimte van strDnAfeest.
Op, in, door, tussen en achter die containers zal van alles te zien, doen en te beleven zijn. Verschillende kunstenaars zullen op eigen manier een vorm geven aan het thema ‘The Box’. Kunstwerken variëren van sigarendoosjes: Thirza Kok, een caleidoscopische lichtsculptuur genaamd ‘Mirrorman’ van de Goese kunstenaar Denz de Kroon, tot een mega levensgrote kijkdoos van de Zeeuwse gebroeders Marcel en Stephan Thelen. Fotograaf Andre Joosse zal zijn mooiste festival foto’s exposeren, Klaaz van Twillert brengt computer en mens samen in zijn Digital Rising project en zo zal er nog veel meer te zien zijn. Eén van de hoogtepunten is het speciaal voor strDnAfeest, in samenwerking met Danshuis Station Zuid, geproduceerde dansstuk ‘Life is a Beach 2’. Deze voorstelling is tijdens de ondergaande zon te bewonderden op de muziek van DJ Paul Hazendonk.
Naast een uitgebreid cultureel programma kan er ook voor het eerst op twee podia gedanst worden op vooruitstrevende elektronische muziek uit binnen -en buitenland. Muzikale hoogstandjes komen van het Duitse Krause Duo en van een van ‘s werelds best opkomende Franse techno live acts: Octave. Daarnaast zal het befaamde Belgische label Push It Records, met aan kop de kleurrijke DJ Prinz, een showcase weggeven op het Push It Records stage op het strand. Uiteraard biedt Dance and Art ook weer een platform aan talentvolle opkomende Nederlandse DJ-producers zoals GO!DIVA, Daniel Zuur, Ferreck Dawn en Paul Veth.
Meer info evenement
Foutje gezien?
Let us know!
Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.564 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook
Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten
Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent
Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden
Win nieuwe Apple AirPods 4!
Doe dit wel vóór 30 november 2025.
Nieuws
Guestzone erkend als Website van het Jaar 2025
F2F komt naar A State of Trance 2026
Eerste 1.000 tickets Into the Woods ADE 2026
Winter of Love Festival 2025 bij Thuishaven op zaterdag 13 decembe
Geheime Liefde 2026 9 mei volledig uitverkocht
Ticketverkoop Awakenings New Year 2025 gestart
Op 27 en 28 februari 2026 viert ASOT het 25-jarig bestaan in Ahoy
Tickets beschikbaar Sundaypeople Easter Edition 2026
Pre-registratie Hellbound Hemkade op 7 maart 2026
7th Heaven: The Saturday Night Edition – Pure Party Magic!
Volledige line-up A State of Trance 2026 bekend
Nieuwe editie Wolter Wolthers Disco Festival
Laatste Early tickets METZ Celebrates 2025
Housequake viert oud & nieuw in de Brasserie Polderfabriek
Schrijf je in voor Kingsday BURST 2026