Shermanology en Billy The Klit op Dance Nature

Dance Nature krijgt eigen anthem
Vanaf 2014 zal Dance Nature het festivalseizoen sluiten in de regio midden-Brabant. Op Landgoed Velder in Liempde zullen op zaterdag 30 augustus de beste dance- en house DJ’s hun draaikunsten vertonen. Inmiddels begint de line-up langzaamaan vorm te krijgen. Ook Shermanology en Billy the Kit kunnen aan de lange lijst worden toegevoegd. Daarmee zijn opnieuw twee topacts vastgelegd.
Het festival ‘Dance Nature’ is dé afsluiter van het festivalseizoen. Het festival kent een spetterende line-up met DJ’s als Erick E, Roog, Marcel Woods en Jordy Dazz. Daar kunnen nu ook Shermanology en Billy the Kit aan worden toegevoegd. Shermanology is onder meer bekend van hits als ‘Can’t stop me now’ en ‘Can’t you see’. Billy the Kit heeft onder meer de hit ‘Burn it Down’ geproduceerd.
Dance Nature kent bovendien een primeur door al bij de eerste editie een ‘anthem’ te produceren. Deze zal binnen enkele weken gelanceerd worden. DJ Robsher werkt momenteel aan de afronding daarvan. De eerste fragmenten daarvan zijn veelbelovend.
Het festival vindt plaats op Landgoed Velder in Liempde, dat precies tussen Eindhoven, Tilburg en Den Bosch is gelegen. Hierdoor is het goed bereikbaar, ook via het Openbaar Vervoer. Uniek is de ligging midden in de natuur. Daarmee wil het festival ook een maatschappelijke boodschap overbrengen en heeft het meer inhoud dan alleen dans en muziek. Kennismaking met de natuur en de maatschappelijke waarde hiervan is een belangrijk uitgangspunt. Hierdoor krijgt het festival een bijzonder karakter en veel sfeer.
De reguliere kaarten voor het festival kosten € 29,50. Maar er gelden ook verschillende kortings-mogelijkheden, zoals Ticketveiling.
De volledige line-up is te vinden op www.dance-nature.nl
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij
144.584 vrijkaarten
verloot onder onze members.
Dat zijn er ruim 800 per maand. En dat al ruim 15 jaar lang!
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten en gastenlijstplekken kunt
winnen.
Je maakt bovendien direct kans op Apple AirPods 4 twv €149!
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de
ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek
gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
Ze vallen hierdoor minder snel uit en je luistert lang comfortabel naar je favoriete muziek.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo
luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk.
Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Al member?
Uiteraard maak jij dan ook kans. Log in en controleer of alle gegevens
zijn ingevuld en up-to-date zijn.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.