Zoeken...

Evenementen

Organisaties

Nieuws

Setfest Freeze barst los in De Fabrique te Utrecht

maandag 20 januari 2014




Het indoor winterfestival pakt uit op de rauwste, tofste en mooiste locatie van het land met een line up om warm van te worden. Seth Troxler (USA), Blawan (UK), Gerd Janson (DE), James Ruskin (UK), Tom Trago, Tripeo, Sandrien en een back2back set van Job Jobse en Cinnaman staan op het programma. Tel daarbij een locatie op die erom vraagt ontdekt te worden, kan Freeze niks anders dan een onmisbaar festival zijn.

Seth Troxler maakt zijn Utrechtse debuut op Setfest Freeze. Zijn persoonlijkheid, dj-kwaliteiten en platenkeus zorgen er voor dat hij hoog, zo niet op nummer 1 van respectabele jaarlijstjes van Resident Advisor en DJMag eindigt. Blawan is nog zo’n boeking van formaat. De jonge Brit heeft eigenhandig de technoscene op zijn grondvesten laten schudden met zijn hit ‘Why They Hide Their Bodies Under My Garage’.

James Ruskin, eveneens uit de UK, is zo ongeveer één van de belangrijkste spelers bij de grondlegging van diezelfde scene. Meer techno komt van Nederlandse held TRIPEO (aka Darko Esser) en heldin Sandrien. Gerd Janson is een muzikale duizendpoot, betrokken bij The Red Bull Academy en oprichter van het label Running Back. Ook is hij recensent bij magazines als Groove Magazine en Spex. Die combinatie maakt hem een vooruitstrevende DJ die momenteel aan een opmars bezig is om alle dansvloeren te veroveren. Tegenover zo’n schare aan internationale grootheden zet Setfest het beste dat de Nederlandse scene te bieden heeft. 

Tom Trago gaat met de release van zijn derde album ‘The Light Fantastic’ als een speer en runt daarnaast het succesvolle label Voyage Direct. TRIPEO, de techno alias van muzikale duizendpoot Darko Esser (programmeur Doornroosje, eigenaar Wolfskuil en meer) heeft een album in de maak en staat klaar deze nieuwe tunes te delen met Freeze. Verder gaat Job Jobse, Life & Death labelmanager en sinds kort ook graag geziene gast in het buitenland, met Cinnaman (bekend van oa Colors) back2back. De uiteenlopende stijlen van deze twee heren bleken in het verleden al een energieke match te zijn, dus dat belooft wat voor 22 februari.

De Fabrique
Setfest is de enige organisatie die festivals in de spectaculaire Utrechtse locatie De Fabrique mag houden. Deze voormalige industriële locatie leent zich uitmuntend voor Freeze met zijn rauwe, hoge hallen. 




Guestzone is weer terug aan de top!

Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.


Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.672 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook


Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten


Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent


Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden


Win nieuwe Apple AirPods 4!

Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!

Doe dit wel vóór 30 november 2025.


Vrijkaarten voor de beste events en festivals!

De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 148.672 vrijkaarten verloot onder onze members.

Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.

Nieuws


Meedoen met de winacties?


Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 15 jaar verloten we iedere maand ruim 750 vrijkaarten! De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.

Populaire Winacties

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie

OF login met je emailadres


Per 27 september 2025 zijn onze Algemene Voorwaarden en Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met de nieuwste versies.

Beveiligd door reCAPTCHA.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Schrijf je gratis in om vrijkaarten te winnen voor de beste events en festivals!


member organisatie

OF registreer met email


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie



akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.


Introducé aanmelden

De gegevens van degene die ik meeneem naar event-name:

Man Vrouw
Let op: niet je eigen gegevens invullen

Geef dit uiterlijk op introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:
Aanpassen?
Klik op de button hieronder.
De gegevens worden dan verwijderd.

Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer

Kosten?
40 cent per deelname per winactie

Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht

Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004

Jouw unieke code:

guestzone


Gefeliciteed!

Jouw telefoonnummer is nu gekoppeld aan jouw account.




Heel veel succes gewenst met het winnen van vrijkaarten voor de beste events & festivals
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen