Op zaterdag 7 juli vindt de wereldpremière van Sensations nieuwe show ‘Source of Light’ plaats. Veertigduizend nationale en internationale gasten worden verwacht in onze hoofdstad, terwijl de Amsterdam ArenA wordt omgetoverd in een witte oase, voor wat weer een onvergetelijke show belooft te worden.
Dit jaar staat Sensation in het teken van de eenheid: het gevoel allemaal één te zijn. We nemen je mee in een verhaal waar de grenzen tussen jou, je omgeving en de anderen vervagen. Samen komend rondom de ‘Source of Light’ word je weer in contact gebracht met de bron van licht die ons allemaal ten diepste verbindt.
Sensations wereldwijde tour beslaat dit jaar maar liefst zestien landen. Ook het internationale karakter van Sensation Amsterdam groeit: meer dan tienduizend bezoekers uit zeventig landen vonden vorig jaar hun weg naar de ArenA. Sensation Travel verwelkomt deze globetrotters met een keur aan reisarrangementen.
De kaartverkoop begint op zaterdag 31 maart om 10.00 uur ‘s morgens via Sensation.com. Ieder jaar verkoopt het evenement binnen enkele uren uit. De line-up wordt bekend gemaakt op 23 maart.
Sensation & dance4life
Voor het derde jaar op rij zet Sensation haar exclusieve partnership voort met dance4life, een organisatie die de verspreiding van hiv en aids wereldwijd bestrijdt. Van ieder ticket wordt 0,50 euro door de bezoeker en Sensation gedoneerd aan dance4life.
Bekijk de complete
festival agenda
van Guestzone en ontdek alle festivals, inclusief line-ups, locaties en ticketinformatie.
Je maakt bovendien de meeste kans op vrijkaarten en gastenlijstplekken.
Guestzone is weer terug aan de top!
Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.
Schrijf je gratis in en win!
Doe ook mee
🎟 Win toegang tot festivals en events in heel Nederland
Waarom Guestzone
✔ Sinds 2010 hét party platform
✔ 150.308 vrijkaarten verloot
✔ 99% tevreden members
✔ Trustpilot: uitstekend
Zo werkt het
👉 Maak een account aan
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname: 40 cent
Win een Marshall Major IV koptelefoon
Vul na je aanmelding je profiel volledig in en maak ook kans op een
Marshall Major IV koptelefoon, twv €85.
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij
kunnen maken.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te
verkopen. Klik hier voor meer
informatie.
Introducé aanmelden
De gegevens van degene die ik meeneem naar event-name:
Man
Vrouw
Let op: niet je eigen gegevens invullen
Geef dit uiterlijk op introduce-name
aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:
Aanpassen? Klik op de
button hieronder.
De gegevens worden dan verwijderd.
Opted out
Je had je afgemeld voor deze winactie. Weet je zeker dat je toch
weer wilt meedoen?
Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer
Kosten?
40 cent per deelname per winactie
Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht
Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004
Jouw unieke code:
Gefeliciteed!
Jouw telefoonnummer is nu gekoppeld aan jouw account.
Heel veel succes gewenst met het winnen van
vrijkaarten voor de beste events & festivals
Telefoonnummer herstellen
Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op
'verstuur'. Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar
4004
De code:
Nieuw nummer koppelen
Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.
CODE:
Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004
Akkoord met sms om te winnen
Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.