Nieuws
Rejected on the Beach wat a.s. zondag 29 mei bij Beachclub FUEL in Bloemendaal aan Zee gaat niet door. De nieuwe datum is 18 september en de organisatie is van plan het dan nog groter aan te pakken!
De reden voor de nieuwe datum is de slechte weersverwachting alsmede de wens van Rejected en FUEL om er later in het jaar een grotere editie van te maken met alle toeters en bellen er omheen. Rejected en FUEL willen een Rejected waardige editie neerzetten op het strand en helaas is dit a.s. zondag niet mogelijk. Alle artiesten die zondag zouden optreden (Kaiserdisco, Edwin Oosterwal & Eva Maria) zullen doorgeboekt worden naar zondag 18 september. Rejected frontman Joris Voorn zal de line-up op 18 september aanvoeren. Rejected on the beach op 18 september zal tevens de BIG closing zijn van Beachclub FUEL.
Restitutie aankoopbedrag
Alle kaarten die in de voorkoop zijn gekocht, blijven geldig voor 18 september. Wil je liever geld terug? Dat is uiteraard ook mogelijk, stuur hiervoor dan een mail aan: info@beachclubfuel.nl . Vermeld hierbij jouw volledige voor+achternaam, je bankrekeningnummer en voeg een kopie van je ticket toe.
Meer info evenement
Hot Topics
Ontdek het dance nieuws per onderwerp
Nieuws
Broodrooster keert op zaterdag 6 juni terug naar het strand
Volledige line-up LIEF festival 2026
7th Heaven keert terug naar Club Rodenburg in Beesd
Give Soul presenteert Summer Special in Stadshaven Brouwerij
Multigroove Festival keert terug naar Amsterdam na stormjaar
A Day at the Beach 2026 onthult volledige line-up
Menno de Jong keert terug met exclusieve reünieshow in Amsterdam
Helmhout Bos Events presenteert eerste editie Can You Dig It
Dreamfields 2026 maakt volledige line-up bekend
Dagvlinder Outdoor 2026 op 1 augustus in Rotterdam
Lakedance 2026 krijgt er een bijzondere area bij
Early Bird tickets Wooferland 2026 vliegen massaal de deur uit
LatinVillage Festival 2026 kondigt reguliere ticketverkoop aan
Speedy J keert terug naar Wooferland Festival
BASIS Outdoor 2026 volledige line-up