Qmusic trekt het land in voor spectaculaire Foute Tour

Sinds de eerste editie in 2006 heeft de Foute Party van Qmusic al honderdduizenden feestvierders verwelkomd in de Brabanthallen in Den Bosch. Om het plezier dichterbij de luisteraars te brengen, organiseert Qmusic samen met evenementenorganisator This Is Live Group de ‘Foute Tour’, met grote feesten op verschillende plekken in het land.
De Foute Tour strijkt op drie verschillende feestlocaties neer: op zaterdag 18 november WTC Expo Leeuwarden, zaterdag 25 november MECC Maastricht en zaterdag 16 december Evenementenhal Gorinchem. Met een klinkende line-up met bekende artiesten en surprise guests, een podium midden in de zaal en een show vol sensationele licht- en geluidseffecten, belooft de Foute Tour bezoekers een onvergetelijke avond te bezorgen.
Het ene moment bevinden de bezoekers zich in een gigantische après-ski bar, even later worden ze door de Qmusic-dj’s meegenomen naar de nachtclub, om vervolgens op een XL-kroegentocht te gaan met onder anderen Jan Smit, Ammar en René Schuurmans. Kortom: een avond vol verrassingen.
Line-up
Zaterdag 18 november
WTC Expo Leeuwarden
Jan Smit • Mental Theo • Vieze Jack • Ch!pz • Het Feestteam • Ammar • Rene Schuurmans • A*Fever (Abba Tribute) • Qmusic-dj’s • Het Foute Uur
Zaterdag 25 november
MECC Maastricht
Jan Smit • Mental Theo • Lawineboys • Jody Bernal • Ammar • Sjaak • Rene Schuurmans • Gebroeders Ko • beppie kraft• Qmusic-dj’s • Het Foute Uur
Zaterdag 16 december
Evenementenhal Gorinchem
Jan Smit • Mental Theo • Vieze Jack • Ch!pz • Het Feestteam • Ammar • Jody Bernal • Rene Schuurmans • Qmusic-dj’s • Het Foute Uur
Foute traditie
Direct na de oprichting van Qmusic in 2005 introduceerde de feelgood-zender het Foute Uur, met nummers waarop iedereen meezingt of -danst. Al snel vond de eerste Foute Party plaats in de toenmalige kantine van de radiozender. In 2008 verhuisde het feest naar de Brabanthallen, waar het uitgroeide tot een jaarlijks festijn met 40.000 bezoekers en artiesten van wereldformaat. Onder anderen Peter Andre, ToyBox, 5ive, Rednex, Cascada en een scala aan Nederlandse artiesten traden er al op. Juni is traditiegetrouw de Foute Maand, met als klap op de vuurpijl de Foute 1500, die samengesteld wordt door de luisteraars.
Tickets
De kaartverkoop start op donderdag 24 augustus om 19.00 uur via Qmusic.nl/defoutetour.
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij
144.568 vrijkaarten
verloot onder onze members.
Dat zijn er ruim 800 per maand. En dat al ruim 15 jaar lang!
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten en gastenlijstplekken kunt
winnen.
Je maakt bovendien direct kans op Apple AirPods 4 twv €149!
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de
ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek
gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
Ze vallen hierdoor minder snel uit en je luistert lang comfortabel naar je favoriete muziek.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo
luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk.
Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Al member?
Uiteraard maak jij dan ook kans. Log in en controleer of alle gegevens
zijn ingevuld en up-to-date zijn.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.