Hilversum, 20 mei 2011 - ‘Evers Staat Op’ columnist Peter Heerschop laat menig Radio 538 luisteraar al negen jaar lachen met zijn hilarische wekelijkse column ‘Lieve Marianne’, waarin hij op humoristische wijze terugblikt op de actualiteiten van de week. Zojuist heeft hij bijgetekend en is hij ook komend jaar weer elke vrijdag om 09.45 te horen in het populairste ochtendprogramma op de Nederlandse radio ‘Evers Staat Op’.
Heerschop startte zijn carrière bij Radio 538 tijdens de Winterspelen in Salt Lake City in februari 2002. Samen met Viggo Waas was hij destijds voor het eerst te gast als sportcommentator in ‘Evers Staat Op’. Alle daaropvolgende Winter- en Zomerspelen was Peter ook van de partij. Vorig jaar was hij - samen met Viggo - tijdens het WK voetbal in Zuid-Afrika te horen met het laatste voetbalnieuws.
Meer informatie: www.eversstaatop.nl
‘Evers Staat Op’ van ma t/m vrij van 06.00 tot 10.00 en op zaterdag van 08.00 tot 12.00 ‘het beste van Evers Staat Op’
Radio 538
Radio 538 is grappig, bruisend, onvoorspelbaar, stoer, eigenzinnig, jongensachtig, groots en meeslepend. Immers: RADIO = 538! Al meer dan 18 jaar het leukste en best beluisterde radiostation van Nederland. Met energie, gedrevenheid en passie voor radio is Radio 538 erin geslaagd zowel de meeste luisteraars, als de meeste adverteerders aan zich te binden en de absolute nummer 1 te worden! Radio 538 is in heel Nederland in de ether op 102 FM te ontvangen via de volgende frequenties 102.1/ 102.3 Flevoland, Noord-Holland, 102.2 Groningen, 102.3 Noord-Brabant, Gelderland, Limburg, 102.4 Zeeland en Noord-Brabant 102.5 Friesland en Utrecht, 102.6 Overijssel en Gelderland, 102.7 Zuid-Holland en Drenthe en in Limburg op 891 AM te ontvangen. Radio 538 is ook via internet, kabel, digitale televisie en via mobiele telefoons op alle platforms als iPhone, Samsung, HTC, Blackberry en Nokia powered by Tunin.FM te beluisteren. Verder in heel Europa via de satelliet. Op 538gemist.nl zijn ook de beste audio en videofragmenten terug te vinden. Radio 538 is meer dan het bekende station alleen. Via de website zijn ook diverse digitale radiostations te beluisteren waaronder 538Juize, 538 Dance Department, 538 Hitzone e.a. Radio 538 is Top 40-muziek, de beste hits, Dance, R&B en natuurlijk de populaire DJ’s Edwin Evers, Jeroen Nieuwenhuize, Armin van Buuren, Tim Klijn, Jens Timmermans, Dennis Ruyer, Niels Hoogland, Ruud de Wild, Niek van der Bruggen, Mark Labrand, Lindo Duvall en Barry Paf. Kijk voor meer informatie op radio538.nl en radio538.info
Foutje gezien?
Let us know!
Word gratis member en win vrijkaarten!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij
147.358 vrijkaarten verloot onder onze members.
Dat zijn er ruim 800 per maand. En dat al ruim 15 jaar lang!
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten en gastenlijstplekken kunt
winnen.
En wanneer je ervoor zorgt dat jouw account compleet en up-to-date is vóór 31 augustus 2025,
dan maak je
bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de
ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek
gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo
luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk.
Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Nieuws

Timetable LIEF Festival 2025 bekend

Pre-registratie Mysterland Festival 2027

Foto's vastleggen tijdens een festival doe je met deze tips

Nieuwe Spitnoise editie in december van Veranda Events

Kaartverkoop Broodroosterfeest Cruise Terminal gestart

BLSSD Events komt dit najaar terug met Sophisticated

Speciale Classic Techno editie dit jaar van Wooferland Festival

Pre-registratie A State of Trance 2026

Pre-registratie LatinVillage Festival 2026

Dit mag niet ontbreken in je koffer naar je volgende festival

Houseclassic festival Wooferland twee dagen op Houtrak Spaarnwoude

Super Early Bird tickets Festival Strand 2026

Gearbox in januari 2026 terug in de Ziggo Dome

Fenna terug in de Ziggo Dome op zaterdag 29 november
