Zoeken...

Evenementen

Organisaties

Nieuws

Paaspop trekt hiphop en dance naar hoger plan

maandag 19 maart 2012


Klaar voor een eerste dans in de openlucht? Paaspop, de traditionele opener van het festivalseizoen, brengt dit jaar een beter dance-programma dan ooit tevoren. Naast vaste areas van Extrema en Heineken Starclub is er dit jaar namelijk ook een heuse Oi! area, waar de nieuwste dubstep tunes voorbij zullen scheuren. Enne, check overdag die Boogiedown area; vorig jaar debuterend met hiphop van de bovenste plank, dit jaar weer van de partij met hip Hollands (en Pools) bloed -jawel, Paaspop gaat los! 
 
Geef ze eens ongelijk. Naast de talloze pop-, rock- en theateracts die nu al jaren het festival domineren, zijn dance en hiphop er inmiddels ook volwaardige sfeermakers. Zoals er vorig jaar feest werd gebouwd in de tent van Extrema, maar ook in da hood van Boogiedown, een vervolg kon niet uitblijven. Verwacht daarom de overtreffende trap, 6/7/8 april op terrein De Molenheide in Schijndel; grote namen en nieuwe muziek.
 
Extrema
Natuurlijk vormt Extrema hierbij al jaren een usual suspect. Vele beruchte namen uit de dance waren hier al eens van de partij, ook dit jaar veel internationale headliners uit de techno, electro en crossover. De Duitse technokoning Chris Liebing komt langs, maar ook Frans productiegenie Agoria, Japans-Amerikaanse superster Steve Aoki, Britse alleskunners Simian Mobile Disco, Italiaans technoveteraan Mauro Picotto en kersverse nudisco-held The Magician (bekend van zijn Lykke Li hit-remix I Follow Rivers) .
 
Uit eigen land komen dan ook nog o.a. Steve Rachmad, Joost van Bellen, Cinnaman, Gers Pardoel en Kraantje Pappie. Het complete programma van Extrema op Paaspop is hier te zien.
 
Heineken Starclub
Ook zo'n vaste speler op Paaspop, de Heineken Starclub brengt house met vele gezichten. Van de big room house van Hardwell naar de soulvolle sounds van Roog, van de urban invloeden van Apster en R3hab tot het massieve geluid van de Bingo Players.
Dat Nederland onverwoestbaar is op housegebied blijkt wel uit deze line-up, zowel de oude helden als de nieuwe generatie dj's komen uit eigen land. Lucien Foort en Erick E zijn erbij, maar ook Funkerman, La Fuente en Bassjackers -check hier het complete programma van de Heineken Starclub.
 
Boogiedown & Oi!
Van dansvloer naar podium, mic in de hand en rammen! De hiphop-area van Boogiedown was vorig jaar een sterke nieuwkomer op Paaspop, dit jaar krijgt de Bredase organisatie daarom nog meer de ruimte om haar ding te doen. En hoe, niemand minder dan Nederhopper Extince staat hier op de planken, net als grensverleggende duo's Rico & Kubus en Sticks & A.R.T. Als je daar dan ook nog de heerlijk opruiende doch verzoenende teksten van Mr Polska aan toevoegt weet je dat de voorpret kan beginnen. Hier het hele programma.
 
Wanneer de mc's en dj's van Boogiedown het feest vakkundig hebben afgebroken, bouwt Oi! dit 's avonds trouwens net zo hard weer op. Een klus die je wel aan deze bazen van de vaderlandse dubstepscene kunt overlaten, al jaren laat deze Amsterdamse organisatie de bassen blazen op haar beruchte feesten in Paradiso. Na eigen areas op talloze dancefestivals nu ook hoogste tijd voor een Paaspop-debuut, waar Oi! zoals gebruikelijk de fijne lijnen tussen dubstep, electro en bass music zal verkennen. 
 
Oi!-opperhoofd Gomes is vanzelfsprekend aanwezig, maar ook headliners als DJ Hatcha & MC Crazy D, Trolley Snatcha, Akkachar, Brutuzz en Jakes zijn van de partij. Check die complete line-up en kom langs op Paaspop's nieuwste aanwinst, het gaat hier spoken!
 
Paaspop: 6/7/8 april, Schijndel.
www.paaspop.nl 


Meer info evenement




Foutje gezien? Let us know!


Guestzone is weer terug aan de top!

Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.


Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.680 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook


Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten

Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent

Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden


Win nieuwe Apple AirPods 4!

Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!

Doe dit wel vóór 30 november 2025.


Vrijkaarten voor de beste events en festivals!

De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 148.680 vrijkaarten verloot onder onze members.

Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.

Nieuws


Meedoen met de winacties?


Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 15 jaar verloten we iedere maand ruim 750 vrijkaarten! De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.

Populaire Winacties

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie

OF login met je emailadres


Per 27 september 2025 zijn onze Algemene Voorwaarden en Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met de nieuwste versies.

Beveiligd door reCAPTCHA.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Schrijf je gratis in om vrijkaarten te winnen voor de beste events en festivals!


member organisatie

OF registreer met email


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie



akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.


Introducé aanmelden

De gegevens van degene die ik meeneem naar event-name:

Man Vrouw
Let op: niet je eigen gegevens invullen

Geef dit uiterlijk op introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:
Aanpassen?
Klik op de button hieronder.
De gegevens worden dan verwijderd.

Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer

Kosten?
40 cent per deelname per winactie

Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht

Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004

Jouw unieke code:

guestzone


Gefeliciteed!

Jouw telefoonnummer is nu gekoppeld aan jouw account.




Heel veel succes gewenst met het winnen van vrijkaarten voor de beste events & festivals
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen