Zoeken...

Evenementen

Organisaties

Nieuws

Paaspop is klaar voor een nieuwe editie

dinsdag 26 maart 2013

Party nieuws: Paaspop is klaar voor een nieuwe editie



Over minder dan 48 uur uur zwaaien de poorten van Paaspop open voor de officiële aftrap van het festivalseizoen 2013. De organisatie is klaar voor een alles overtreffende editie waar 175 acts op 14 podia gedurende 3 dagen een gevarieerd aanbod van (stand up) comedy, theater, entertainment en muziek in diverse genres bieden. Het festival vindt plaats nu vrijdag 29 tot en met zondag 31 maart op De Molenheide in Schijndel. 
 
Een blik op het programma met zijn internationale karakter maakt meteen duidelijk dat Paaspop dit jaar opnieuw alles uit de kast heeft gehaald om de bezoeker te verrassen, verbazen en ontroeren. Het festival onderscheidt zich vooral door zijn spraakmakende decors en de diepgang van muzikale genres. Grote buitenlandse en binnenlandse gevestigde acts staan naast nieuw talent geprogrammeerd. Een greep uit het totale aanbod: van IJslandse black metal (Solstafir) naar Caro Emerald; zinvol gitaargeweld van Navarone en John Coffey; de Roxy biedt hoog niveau hip hop met Kraantje Pappie, Fresku en Nouveau Riche feat. Mr Polska; de hotste dubstep en drum ‘n’ bass komen van o.a. Black Sun Empire, Noisia en Gomes en het crème de la crème van de electronic/dance met onder meer Chase and Status DJ Set & Rage, Gui Boratto -of de internationaal vermaarde The Bloody Beetroots. 
 
En dan is er nog theater (Jochen Otten, BNN’s Golden Oldies); het literaire geweld van Puur Gelul; de traditionele opzienbarende feestjes bij de Loco Royale en de Ladies Night met de strippers van The London Knights. Zojuist is de winnaar van bandwedstrijd Into The Tune 2013 (voorheen Next Best Band) bekend gemaakt: het Groningse Dudettes heeft het optreden op Paaspop gewonnen en is komende zaterdag van 15:45 - 16:15 in de RestoLounge te zien. 
 
Paaspop 2013: nieuw 
Nieuw dit jaar zijn onder anderen het NK Stagediven; Bejaardenbingo; gratis bowlen in The Big Lebowski; het louche steegje Schorem Alley met een tattooshop en de men only kapper Schorem Haarsnijder & Barbier voor een gratis beleving. Vier podia hebben nieuwe namen gekregen, te weten Apollo (was Main Stage), Roxy (Boogiedown & OI!), Phoenix (Masters Of Rock) en Stardust (Extrema). Deze nieuwe Las Vegas namen passen perfect bij de sfeer die Paaspop uitademt: drie dagen en nachten nonstop vermaak in een prachtig verlicht feestdorp met fraaie decors en talloze fraai aangeklede en verwarmde tenten. 
 
Camping
De camping gaat dit jaar extra vroeg open. Vanaf vrijdagochtend 9.00 uur (vorig jaar 12.00 uur) wordt de Paaspopper verwelkomd door de feestbeesten van Boomshakalak. De campingfaciliteiten en -activiteiten zijn opnieuw uitgebreid om de festivalbezoeker weer volop in de watten te leggen. Zo kunnen kampeerders op vrijdag hun festivalbandje al op de camping ophalen, waarmee ze via een aparte ingang het terrein op kunnen.
 
Paaspop App, website & Social Media
Vanaf nu is ook  de Paaspop app voor alle iOS en Android smartphones te downloaden! Met het  motto ‘less is more’, biedt de app snel en makkelijk alle basisinfo. Volg de website en social media (o.a. Facebook, Twitter, Youtube) voor alle gedetailleerde festivalinfo over o.a. podia, bands en overige nieuwtjes.



Guestzone is weer terug aan de top!

Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.


Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten


Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.911 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook

Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent


Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden


Win nieuwe Apple AirPods 4!

Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!

Doe dit wel vóór 31 december 2025.


Vrijkaarten voor de beste events en festivals!

De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 148.911 vrijkaarten verloot onder onze members.

Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.

Nieuws


Meedoen met de winacties?


Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 15 jaar verloten we iedere maand ruim 750 vrijkaarten! De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.

Populaire Winacties

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie

Login met je emailadres



Per 27 september 2025 zijn onze Algemene Voorwaarden en Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met de nieuwste versies.

Beveiligd door reCAPTCHA.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Schrijf je gratis in en win vrijkaarten!


member organisatie

Registreer via e-mail

akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.


Introducé aanmelden

De gegevens van degene die ik meeneem naar event-name:

Man Vrouw
Let op: niet je eigen gegevens invullen

Geef dit uiterlijk op introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:
Aanpassen?
Klik op de button hieronder.
De gegevens worden dan verwijderd.

Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer

Kosten?
40 cent per deelname per winactie

Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht

Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004

Jouw unieke code:

guestzone


Gefeliciteed!

Jouw telefoonnummer is nu gekoppeld aan jouw account.




Heel veel succes gewenst met het winnen van vrijkaarten voor de beste events & festivals
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen