Oude tijden herleven met Memorylane in het Klokgebouw
maandag 10 februari 2014
Op 29 maart 2014 zullen alle clubliefhebbers uit de zuidelijke helft van het land het antwoord op de hen welbekende vraag 'Ik weet niet waar ik het zoeken moet' vinden in het Eindhovense Klokgebouw. Vandaag de dag komt die vraag voort uit een 'ik wil wel, maar ik kan niet'. Gewoonweg een avondje kunnen stappen op pompende beats in een knusse club zonder poespas is in deze tijd van massale feesten en concepten eerder een uitzondering dan een vanzelfsprekendheid. Dat was ooit wel anders, toen bovenstaande vraag inhield 'ik heb teveel keuze, in welke club moet ik beginnen en waar zal ik eindigen?'.
Minority Eventsfavoriet zorgt met Memorylane voor de perfecte balans tussen wat nu te weinig kan en waarvan vroeger teveel bestond. In één nacht housen in de Hollywood, dansen in de Danssalon, alles geven in de Atmoz, zweven in de Zillion, rammen in de Zino, vet uit je dak in de Versuz, knallen in de Carat en losgaan in de Limit. De muziek en de sfeer van toen, gecombineerd met de technieken en mogelijkheden van nu. Een trip down Memorylane, langs de nachten die je altijd zult onthouden, met de mensen die je nooit zult vergeten.
De vijf laatste Atmoz feesten in Eindhoven verkocht de organisatie volledig uit: hetzelfde ging op voor Bonzai classics. Dat Minority van wanten weet, was dus al duidelijk. Maar met Memorylane wordt de lat hoger gelegd dan ooit tevoren. Een XXL club classics evenement, zoals nooit eerder ter wereld werd vertoond. Een spectaculaire productie, de crème de la crème qua licht en geluid en shows en visuals die voorgoed in het geheugen van de bezoekers worden geplant. Twee zalen met niet alleen de vetste Atmoz-knallers maar een keur aan juweeltjes uit de zuidelijke clubscene.
Artiesten die terugduiken in hun roots. Johan Gielen die weer even resident van Sombrero is. Benjamin Bates met een unieke 'vinyl only' set. Pat Krimson, die samen met een percussionist, toetsenist en zangeres Zippora live zal optreden en daarmee een wereldprimeur neerzet. Francois, Yves Deruyter, Nico Parisi en vele anderen: allemaal gaan ze ervoor zorgen dat enkel de wijzers op de buitenkant van het gebouw vooruit zullen lopen. Op die klok van 20.00u tot 04.00u (dus met alle mogelijkheden om thuis nog lekker na te chillen of juist ergens keihard te gaan afteren), binnen een grote trip down Memorylane. Ja, op 29 maart 2014 weten clubliefhebbers eindelijk weer even waar ze het moeten zoeken: see you in het Klokgebouw!
Combitickets Memorylane & Atmoz Outdoor
Kaarten voor Memorylane kosten slechts €25,- (excl. fee) en zijn alleen online te verkrijgen via Ticketscript, www.minorityevents.nl en de diverse eventpagina's. Naast de reguliere tickets zijn er ook exclusieve combitickets te krijgen waarmee de diehard fan toegang krijgt tot zowel Memorylane als Atmoz Outdoor. Deze combitickets kosten €45,- excl. fee en geven de diehard classic fans de mogelijkheid om exclusief en als eerste de kaarten voor Atmoz Outdoor te bemachtigen. Ook pak je als diehard fan een korting van €5,- door het combiticket aan te schaffen. De reguliere voorverkoop voor Atmoz Outdoor start op zaterdag 15 februari. De combitickets zijn verkrijgbaar zolang de voorraad strekt. Het combiticket bestaat uit één ticket wat geldig is op beide evenementen.
Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.
Het platform voor dance-liefhebbers in Nederland.
Guestzone is al meer dan 15 jaar de plek voor feestgangers in Nederland.
Waarom Guestzone?
✨ De beste festivals en events in onze partyagenda
✨ Altijd het laatste dance-nieuws
✨ Inmiddels 147.953 vrijkaarten verloot
✨ Members beoordelen ons met 4,9/5 sterren
✨ Meer dan 83.000 fans op Facebook Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname kost slechts 40 cent Doe ook mee!
Win vrijkaarten voor de beste events en festivals Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is enthousiast, duidelijk toch?
Maak direct kans op nieuwe Apple AirPods 4!
Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!
Doe dit wel vóór 30 september 2025.
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk. Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Vrijkaarten voor de beste events en festivals!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 147.953 vrijkaarten verloot onder onze members.
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij
kunnen maken.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te
verkopen. Klik hier voor meer
informatie.
Introducé aanmelden
Vul hieronder de gegevens in van degene die jij meeneemt naar event-name op event-date.
Dus NIET je eigen gegevens invullen aub
Man
Vrouw
Geef dit uiterlijk op introduce-name
aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam: Achternaam: E-mail:
Win vrijkaarten!
Koppel jouw mobiele nummer.
Kosten
€0,40 per deelname per winactie.
Koppelen via telefoon
Klik op de link van de code en verstuur het bericht naar 4004.
Koppelen via laptop/pc
Verstuur op je mobiel de code via een sms naar 4004.
Code
Telefoonnummer herstellen
Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op
'verstuur'. Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar
4004
De code:
Nieuw nummer koppelen
Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.
CODE:
Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004
Akkoord met sms om te winnen
Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.