Nieuws

Rust in een leven vol harde muziek
Hoe top-dj Charly Lownoise uitputting voorkwam
Het leven van een top-dj is super tof, maar ook zwaar. Lange dagen; talloze reizen voor evenzoveel optredens en locaties; het non-stop produceren van nieuwe muziek en hits; slapen in hotelkamers. Ook het omgaan met roem eist z’n tol. Niet iedere dj is daartegen bestand. Het leven van Ramon Roelofs -de ene helft van het legendarische en internationaal gevierde dj-duo Charly Lownoise & Mental Theo- kwam tot rust toen hij zich ging verdiepen in zen en meditatie. Dj is hij gebleven, maar met veel aandacht voor de spirituele kant van het leven. In zijn nieuwe boek ‘Zenles In Een Wereld Vol Lawaai’, dat op dinsdag 12 mei bij Uitgeverij Kosmos verschijnt, vertelt Ramon over zijn fascinerende levenspad en geeft hij de lezer een aantal persoonlijke zen-lessen mee.
Het iconische DJ-duo Charly Lownoise en Mental Theo mag gerust als nationaal muzikaal erfgoed worden bestempeld. In de jaren negentig scoren ze hit na hit (‘Wonderfull Days’, ‘Stars’, ‘Your Smile’ en ‘Hardcore Feelings’); gouden platen en miljoenen fans over de hele wereld. Na een aantal immens drukke jaren neemt Ramon (Den Haag, 17 juni 1968) tijd voor zichzelf en volgt een opleiding tot Zen-docent. Hij opent zijn eigen meditatieschool in Den Haag, terwijl hij nog regelmatig achter de draaitafels staat.
Om hun 25-jarige jubileum groots te vieren, maakten Charly Lownoise & Mental Theo vorig jaar een comeback en verkochten ze onder meer tweemaal de Amsterdamse Ziggo Dome uit. Het duo zweepte eigenhandig de hype rond dé muziekstijl van de 90’s -de happy hardcore- opnieuw tot ongekende hoogte op. En wist menig bezoeker van de meeste grote festivals afgelopen zomer zowel te ontroeren als in extase te brengen door ze mee te voeren naar de nineties, naar de tijd van de grootste jeugdcultuur die Nederland ooit heeft gekend.
Op zaterdag 18 april van dit jaar nemen Charly Lownoise & Mental Theo definitief afscheid als dj-duo, middels hun allerlaatste show in een al maanden uitverkochte Ziggo Dome.
Ramon schreef al eerder een boek. In 2007 verscheen zijn debuut ‘Autobiografie van een dj: Charly Lownoise, dj in de grote mensen wereld’.
Zenles in een wereld vol lawaai | Charly Lownoise | 9789021575681 | 240 pagina's | € 20,00 | Paperback | ISBN e-book 9789021575698 |€ 9,99 |Verschijnt op 12 mei 2020
Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten
Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.948 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook
Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent
Win nieuwe Apple AirPods 4!
Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!
Doe dit wel vóór 31 december 2025.
Nieuws
Laatste regular tickets Strictly RAM 8 UUR set
Allerlaatste editie Dreamfields Festival
Het Sieraad verwelkomt Housequake op zaterdag 21 februari
Iconische Van Nelle Fabriek het toneel voor dagshow Audio Obscura
Aly & Fila is terug in Amsterdam op 18 april 2026
Eerste artiesten voor Boothstock 2026 bekend gemaakt
Hard & Hollands 2026 direct uitverkocht
WiSH keert terug met een volledig nieuw concept
De allerlaatste 7th Heaven in Club Rodenburg
Pre-registratie Housequake on the Beach 2026
Audio Obscura King’s Night met Franky Rizardo in Van Nelle Fabri
Guestzone erkend als Website van het Jaar 2025
Free Your Mind keert in 2026 terug naar de Drafbaan
2025 knallend afsluiten tijdens Gods House
Free Your Mind maakt eerste namen bekend voor Festival 2026