Niemand minder dan Chain Reaction bij Restylerz 2.0
donderdag 16 mei 2013
Op zaterdag acht juni bestaat het hardstyle concept Restylerz 2.0 alweer 1 jaar en dat moet natuurlijk dik gevierd worden! Restylerz 2.0, wat maandelijks georganiseerd wordt in Harders Plaza, heeft het afgelopen jaar laten zien dat er ook in Harderwijk keihard gebeukt kan worden!! Een dikke club als thuisbasis, loepzuiver geluid, gruwelijke line-ups en jouw als ultieme sfeermaker hebben ervoor gezorgd dat Restylerz 2.0 een vaste prik op de agenda is geworden voor vele hardstyle liefhebbers uit heel Nederland.
Voor het 1-jarige bestaan van Restylerz 2.0 heeft de organisatie drie topartiesten weten te strikken. Niemand minder dan Chain Reaction, E-Force en Atmozfears gaan op 08 juni Harders Plaza compleet op z’n kop zetten! Ook Kevin Kaos en Proto Bytez zijn van de partij. Check hieronder de complete line-up!
Chain Reaction
E-Force
Atmozfears
Kevin Kaos
Proto Bytez
MC Renegade
Tickets voor deze extra speciale “One Year Anniversary” editie van Restylerz 2.0 zijn zoals altijd te koop op www.restylerz.nl. Er zijn een beperkt aantal Early Bird tickets verkrijgbaar voor slechts €12,-. Wanneer deze uitverkocht zijn, gaan de regular tickets in de verkoop voor €15,-. Voor de late beslissers is er ook een (beperkte) deurverkoop van €18,- wat je ook, net als de voorverkoop tickets, direct toegang geeft tot de gehele club.
Restylerz Indoor Festival - Aftermovie
Op paas zondag, wat dit jaar op 31 maart viel, was ook de kick-off van het eerste Restylerz Indoor Festival, wat 2 tot 3 keer per jaar georganiseerd gaat worden in Harders Plaza. Voor het eerst in de geschiedenis van het bestaan van Harders Plaza was stond de club de hele avond in het teken van de hardere stijlen. Benieuwd hoe dit er aan toe ging? Check hier de aftermovie!
Bekijk de complete
festival agenda
van Guestzone en ontdek alle festivals, inclusief line-ups, locaties en ticketinformatie.
Je maakt bovendien de meeste kans op vrijkaarten en gastenlijstplekken.
Guestzone is weer terug aan de top!
Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.
Schrijf je gratis in en win!
Doe ook mee
🎟 Win toegang tot festivals en events in heel Nederland
Waarom Guestzone
✔ Sinds 2010 hét party platform
✔ 150.308 vrijkaarten verloot
✔ 99% tevreden members
✔ Trustpilot: uitstekend
Zo werkt het
👉 Maak een account aan
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname: 40 cent
Win een Marshall Major IV koptelefoon
Vul na je aanmelding je profiel volledig in en maak ook kans op een
Marshall Major IV koptelefoon, twv €85.
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij
kunnen maken.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te
verkopen. Klik hier voor meer
informatie.
Introducé aanmelden
De gegevens van degene die ik meeneem naar event-name:
Man
Vrouw
Let op: niet je eigen gegevens invullen
Geef dit uiterlijk op introduce-name
aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:
Aanpassen? Klik op de
button hieronder.
De gegevens worden dan verwijderd.
Opted out
Je had je afgemeld voor deze winactie. Weet je zeker dat je toch
weer wilt meedoen?
Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer
Kosten?
40 cent per deelname per winactie
Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht
Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004
Jouw unieke code:
Gefeliciteed!
Jouw telefoonnummer is nu gekoppeld aan jouw account.
Heel veel succes gewenst met het winnen van
vrijkaarten voor de beste events & festivals
Telefoonnummer herstellen
Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op
'verstuur'. Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar
4004
De code:
Nieuw nummer koppelen
Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.
CODE:
Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004
Akkoord met sms om te winnen
Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.