Zoeken...

Evenementen

Organisaties

Nieuws

Muzikale helden komen samen tijdens A Day at The Park!

maandag 15 april 2019

Party nieuws: Muzikale helden komen samen tijdens A Day at The Park!



A Day at the Park vindt op 21 september plaats in het Kralingse bos. Voor deze allereerste Rotterdamse editie is meteen groots uitgepakt. Op het festival maken Rotterdamse iconen zoals THEHUGHBRUNCH, 1NUL8, BRAM’s, Give Soul, Kaapse Brouwers en Ter Marsch & Co op een bijzondere en eigen manier hun opwachting in het bos. Nieuw voor Rotterdam is het internationaal gerenommeerde muziek brand HYTE. Na events in Miami, Berlijn en New York doet HYTE tijdens A Day at the Park voor het eerst Rotterdam aan. Ook ontbreken de beste dj’s niet: Chris Liebing, De Sluwe Vos b2b Michel de Hey, Green Velvet en Todd Terry zijn de eerste namen die het festival vandaag heeft aangekondigd. Om dit alles te vieren geeft het festival als geste de 1000 sleutels tot A Day at The Park cadeau aan Rotterdam. Iedereen die kans wil maken op een sleutel tot het park kan zich vanaf nu tot woensdag 17 april inschrijven via adayatthepark.nl.

Bekijk hieronder de A Day at the Park festival trailer:



Het beste van Rotterdam op 1 festival
A Day at The Park is een begrip in de festivalwereld en staat - naast de goede techno en house - bekend om haar bijzondere sfeer en extra beleving. Dat kunnen we dit jaar wederom verwachten, maar …. in een Rotterdams tintje. De beste hotspots uit ‘de town’ komen samen in het bos om de bezoekers te verrassen met hun ‘signature style’. Zo organiseert restaurant en cocktailbar ‘HUGH Rotterdam’ een speciale editie van alom bekende ‘THEHUGHBRUNCH’ door sterrenchef Mario Ridder. Wijnbar ‘1NUL8’ serveert de beste kwaliteitswijnen, ‘Ter Marsch’ zorgt voor de ultieme burger en de mannen van ‘Give Soul’ hosten een eigen area. Al deze iconen hebben nog nooit eerder samen op een festival gestaan. Dat maakt deze eerste Rotterdamse editie van A Day At The Park nu al een om nooit meer te vergeten.



Techno en house dj’s in het bos
Ook de muziek line-up laat het festival naar grotere hoogte stijgen. De eerste namen liegen er niet om; de beste techno en house dj’s zijn present. Chris Liebing, De Sluwe Vos b2b Michel de Hey, Green Velvet en Todd Terry zijn de eerste namen die op de line-up pronken. Dit is pas het begin; binnenkort worden er nog tientallen namen aan dit rijtje toegevoegd.

Festival geeft 1000 sleutels tot ‘A Day at The Park’ weg
Om de eerste editie van A Day at The Park in Rotterdam te vieren, draagt het festival de eerste sleutels tot het park over aan Rotterdam. Deze sleutels staan voor de eerste 1000 kaarten van het festival. Iedereen kan hier kans op maken door zich vanaf nu in te schrijven via de website, dat kan tot woensdag 17 april om 23:59 uur. Winnaars worden persoonlijk geïnformeerd. Voor iedereen die geen vrijkaart heeft kunnen bemachtigen: de kaartverkoop gaat op dinsdag 23 april van start via www.adayatthepark.nl

Fact & Figures
A Day at The Park
Een festival met kwaliteitsmuziek van dj’s en live acts, je favoriete restaurants en de populairste hotspots.

Iconen:
Give Soul - THEHUGHBRUNCH - 1NUL8 - HYTE - BRAM’s - Ter Marsch & Co - Kaapse Brouwers

Plaatjesdraaiers:
Chris Liebing, De Sluwe Vos b2b Michel de Hey, Green Velvet, Todd Terry en nog veel meer. Houd de website en social media in de gaten voor meer aankondigen.

Datum: Zaterdag 21 september 2019
Locatie: Kralingse Bos , Rotterdam
Tijden: 12.00 uur tot 23.00 uur
Website: www.adayatthepark.nl




Guestzone is weer terug aan de top!

Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.


Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.670 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook


Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten


Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent


Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden


Win nieuwe Apple AirPods 4!

Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!

Doe dit wel vóór 30 november 2025.


Vrijkaarten voor de beste events en festivals!

De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 148.670 vrijkaarten verloot onder onze members.

Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.

Nieuws


Meedoen met de winacties?


Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 15 jaar verloten we iedere maand ruim 750 vrijkaarten! De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.

Populaire Winacties

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie

OF login met je emailadres


Per 27 september 2025 zijn onze Algemene Voorwaarden en Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met de nieuwste versies.

Beveiligd door reCAPTCHA.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Schrijf je gratis in om vrijkaarten te winnen voor de beste events en festivals!


member organisatie

OF registreer met email


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie



akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.


Introducé aanmelden

De gegevens van degene die ik meeneem naar event-name:

Man Vrouw
Let op: niet je eigen gegevens invullen

Geef dit uiterlijk op introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:
Aanpassen?
Klik op de button hieronder.
De gegevens worden dan verwijderd.

Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer

Kosten?
40 cent per deelname per winactie

Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht

Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004

Jouw unieke code:

guestzone


Gefeliciteed!

Jouw telefoonnummer is nu gekoppeld aan jouw account.




Heel veel succes gewenst met het winnen van vrijkaarten voor de beste events & festivals
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen