Nieuws

De finale van MUST in 2013… Op vrijdag 29 november aanstaande. En waar anders dan in de Rotterdamse Van Nelle Fabriek.
Vijfduizend vierkante industriële meters worden omgetoverd tot een waar dancepaleis dat op haar grondvesten zal trillen. De architecten van MUST zijn op dit moment nog druk bezig met het ontwerp van het licht, geluid, bar en showprogramma, maar dit kunnen we alvast vertellen: de line-up wordt sterker dan ooit. Grote namen zijn The Shapeshifters (sloten onlangs nog af op de closing party van Pure Pacha op Ibiza), Shermanology, Franky Rizardo en Illfort Grantz. Show, glitter and dance zullen hoogtijd vieren. These tickets are a MUST!
MUST viert zijn laatste feest van 2013 en pakt groots uit met een line-up om van te dromen. Vorig jaar overtroffen de bezoekersaantallen in de Van Nelle al alle eerdere cijfers, dit jaar kan het alleen nog maar beter worden. De line-up is weergaloos en MUST gaat daarom ook een uur langer door dan normaal. Nóg meer MUST! Op het podium zwepen dj Franky Rizardo en dance spektakel Shermanology de menigte op tot grote hoogten. The Shapeshifters, net bijgekomen van de Pacha Ibiza eindfeesten, draaien voor het eerst op MUST. Het Britse dance duo dat mixte voor grote namen als Faithless, Christina Aguilera en Moby zorgen voor een extra muzikale dimensie. Opzwepend, doordringend en verheffend, omlijst met bijzonder ‘over de top’ entertainment. Een MUST editie die geheid in de geschiedenisboeken van de dance terecht komt.
Fenomeen
De Rotterdamse Van Nelle is een geliefde locatie voor de spectaculaire feesten van MUST. De industriële kolos van staal en glas gecombineerd met de glitter & glamour van MUST zorgen voor een dansvloer die zijn weerga niet kent. MUST organiseert feesten met ongekende ambiance, top entertainment en een geweldige line-up van dj’s. Een beleving waarbij de gast in het stralende middelpunt staat en waar ieder zintuig geprikkeld wordt. En als het dan ook nog de laatste MUST van het jaar is, wordt het verrassender, spectaculairder en fenomenaler dan ooit.
Vijfduizend vierkante meter FEEST met klasse
Niet zomaar een locatie, de Van Nelle Ontwerpfabriek, dat blijkt wel uit het feit dat het karakteristieke gebouw genomineerd is voor de werelderfgoedlijst van Unesco. Ooit werd er koffie, thee en tabak verwerkt, nu is het de plek waar MUST al meerdere keren exclusief een spectaculair feest organiseerde. Het gigantische architectonische juweel van staal en glas ademt deze avond de bekende glitter en glamour van MUST.
Meer info evenement
Hot Topics
Ontdek het dance nieuws per onderwerp
Nieuws
Regular tickets METZ 27 Year Anniversary bijna uitverkocht
Ultrasonic Festival 2026 maakt volledige line-up bekend
Lakedance 2026 krijgt er een bijzondere area bij
Menno de Jong keert terug met exclusieve reünieshow in Amsterdam
KI/KI komt met 5 uur durende ADE show naar Ziggo Dome
Extra Show KI/KI toevoegd in Ziggo Dome tijdens ADE 2026
7th Heaven keert terug naar Club Rodenburg in Beesd
Op zondag 5 april keert Start the Panic terug met The Easter Editi
Wat kost een festival organiseren?
Sunglow Festival 2026 onthult volledige line-up
LatinVillage Festival 2026 kondigt reguliere ticketverkoop aan
7th Sunday Festival maakt volledige line up voor 2026 bekend
Dreamfields 2026 maakt volledige line-up bekend
Speedy J keert terug naar Wooferland Festival
test voorbeeld partynieuws op website