Music Republic maakt organisaties bekend met eigen area!

Het laatste overgebleven outdoor dance-event van Rotterdam maakt met gepaste trots de organisaties bekend die een eigen area gaan hosten op Music Republic 2012.
Zo hebben wij de krachten gebundeld met Herr Zimmerman. De succesvolle feesten van Herr Zimmerman staan bekend om hun waanzinnige (inter)nationale Electro/Techno Dj’s, decors, visuals en performance acts en op Music Republic pakken zij nog eens extra groot uit in een overdekte area.
Een volgende area wordt gehost door Warehouse, welbekend van de uitverkochte Pakhuisfeesten op het Westelijk handelsterrein. Hier kan je knallende back-to-back Techno sets verwachten van grote Rotterdamse talenten.
Ook Hip Hop/Urban liefhebbers komen op Music Republic aan hun trekken. De Urban/Hiphop area wordt gehost door de jonge talentvolle organisatie ‘I Love Urban.’ De mainstage nemen wij zelf voor onze rekening, hier nemen uiteraard grote (Inter)nationale namen plaats achter de draaitafels. Wie er allemaal komen optreden op de vier verschillende area’s houden wij nog even voor ons.
Al met al garanderen wij dat Music Republic 2012 weer een knallend feest wordt met veel grote namen, mis het daarom niet! Kaarten zijn verkrijgbaar voor de zeer scherpe prijs van €29,- en als je snel bent, kun je misschien nog een kaartje scoren voor het Early Bird tarief van €25,-!
Daarnaast krijg je bij je Early Bird ticket twee consumptiebonnen en een eigen entree ingang, zodat je nog sneller binnen bent om vooraan te gaan staan bij jouw favoriete artiest! Een beperkt aantal Early Bird tickets zijn vanaf nu online verkrijgbaar via www.musicrepublic.nl .
Binnenkort maken we de waslijst aan artiesten bekend dus meld je aan op de Music Republic Facebook en volg ons op Twitter, de links staan op de website!