
De wintertijd is weer ingegaan en ’s avonds wordt het eerder donker. De bladeren vallen van de bomen en de lucht is grauw. Langzaam wordt het kouder en de verwarming gaat weer omhoog. Het is dus weer tijd om je eens flink warm te dansen in CLUB MONZA! Kom gewoon binnenlopen voor een drankje en een dansje. Entree hoef je niet te betalen tijdens MONZA IDM. Onze top dj’s draaien de beste house, classics, r&B, top40 en latin ‘In De Mix’. Zo staat het hele weekend in teken van jou favoriete muziek!
Ladies Night Out
Zoals jullie inmiddels van club Monza zijn gewend, is er elke maand een speciale avond. Deze maand worden de dames weer in het zonnetje gezet. Zaterdag 19 november bezit weer alle ingrediënten om de dames een onvergetelijke avond te bezorgen. Naast de prachtige mannen die jullie drankjes inschenken en de uitzonderlijke decoraties, staat de avond natuurlijk in teken van heerlijke beats. Opgezweept worden met de zwoele tonen van dj Andy Foreman. Vergeet niet voor 00.30u binnen te zijn voor een heerlijk gratis glaasje bubbels!
Facebook
Het laatste weekend van oktober was een daverend succes! Club Monza was omgetoverd tot een spooky Club in de Halloween sferen. De vrijdag ging het he-le-maal los tijdens de Smirnoff NightLife Exchange take over. Ambassadeur van het uitgaansleven Johnny de Mol, kwam aanrijden in een echte NEW YORK Taxi en draaide de sterren van de hemel. Daarna heeft SANDER KLEINENBERG, tot in de late uurtjes, laten horen waarom hij al jaren tot de beste dj’s van de wereld behoord. Hebben jullie de foto’s gezien? Deze zijn te vinden op www.facebook.com/ClubMonza . Dank aan jullie allen voor dit GRUWELIJKE weekend.
Ben je al nieuwsgierig wat Club Monza gaat doen met kerst en NYE? Dit maken we binnenkort bekend via twitter.com/ClubMonza en via facebook.com/ClubMonza. Vergeet ons niet te ‘liken’ en win mooie prijzen!