
Speciaal voor dit festijn zijn er twee grote buitenlandse artiesten geboekt. Maak je klaar voor niemand minder dan GYPTIAN & CHARLY BLACK Live on stage.
Er gaat geen feest voorbij zonder dat je een track van deze heren voorbij hoort komen. Het was dus tijd om ze live te horen en waar kan dat beter dan op de locatie die bij iedereen bekend is. De avond word gehost door de immens populaire KALIBWOY en de iedereen welbekende Q-BAH (FunX). Over FunX gesproken, dit evenement wordt door de populaire radiozender gehost. Ook de dj’s zijn zorgvuldig uitgekozen om het publiek een leuke, gezellige en sfeervolle avond te bezorgen.
Voor de vroege vogels onder ons hebben we een aantal EARLYBIRDS in de voorverkoop gedaan voor de prijs van 15 euro per stuk. Voor een concert op zo’n grote locatie en met deze line-up is dat een schijntje. De mensen die wat langer nodig hebben om een kaartje te halen zullen wel iets duurder uit zijn maar dat mag de pret nog steeds niet drukken want ook dan ben je nog relatief goedkoop uit voor maar 25 euro. En dat voor een concert met twee grote artiesten en een scala aan dj’s en mc’s. Zet deze datum dus vast in je agenda en haal je kaartje in de voorverkoop.
Voor de mensen die de avond als Vip willen beleven zijn er ook arrangementen, te weten:
Losse vipticket twv 50 euro of viptafels vanaf 500 euro.
LINE-UP:
JAH / MBA / D-TRAIN / LORENZO / NOMAK / FRANCK / ORANGEKID / ORLANDO / FOURTY-FIVE / THE FRESHMEN
Date: Friday September the 6th 2013
Location: The Sand.
Time: 23.00 - 05.00
Tickets: 15 euro (Earlybird), 25 euro (Regular) @ Primera & www.sweetsonline.nl
Vipticket: 50 euro. Viptable: 500, 750 & 1000 euro.
Facebook: www.facebook.com/sweets.party
VIP reservations: 0654934611 & info@djfranck.com