Liveshow Qmusic in Rotterdam Ahoy met Teddy Swims

Qmusic heeft zojuist de Qmusic Top 40 Live aangekondigd, een spectaculaire liveshow die op vrijdag 14 maart 2025 plaatsvindt in Rotterdam Ahoy.
Op het podium staan onder anderen Roxy Dekker, Suzan & Freek, Chef'Special, Yves Berendse, Kris Kross Amsterdam, Donnie, Marco Schuitmaker en Zoë Tauran.
Een opvallende toevoeging aan de line-up is de Amerikaanse Teddy Swims, een van de snelst rijzende internationale popsterren van dit moment. Met hits als 'Bad Dreams', 'The Door' en 'Lose Control' – het nummer dat zijn doorbraak markeerde – belooft hij een indrukwekkende performance.
Vanaf vandaag kunnen fans zich pre-registreren via qmusic.nl/top40live voor de exclusieve voorverkoop die start op donderdag 10 oktober om 10:00 uur, de reguliere kaartverkoop start op vrijdag 11 oktober om 10:00 uur.
De Qmusic Top 40 Live belooft een avond vol optredens van de artiesten die momenteel de hitlijst aanvoeren. De meer dan twee uur durende show begint met de uitreiking van de Qmusic Top 40 Awards, waarna de liveoptredens van de acts van start gaan. Met o.a. Roxy Dekker, een van de nieuwe generatie Top 40-artiesten, die de afgelopen maanden voortdurend bovenaan de lijst stond met megahits zoals 'Sugardaddy' en 'Huisfeestje'.
Ook Yves Berendse, die groot succes boekt met 'Alleen Met Jou' en 'Terug In De Tijd', zal aanwezig zijn. De Amerikaanse Teddy Swims voegt dit jaar internationale flair toe aan de line-up; met meer dan 50 miljoen streams, 8 miljoen volgers en snel uitverkochte concerten, waaronder zijn recent binnen enkele minuten uitverkochte Ziggo Dome-show, is hij een van de grote publiekstrekkers van de avond.
Foutje gezien?
Let us know!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij
145.380 vrijkaarten
verloot onder onze members.
Dat zijn er ruim 800 per maand. En dat al ruim 15 jaar lang!
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten en gastenlijstplekken kunt
winnen.
Je maakt bovendien direct kans op Apple AirPods 4 twv €149!
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de
ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek
gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
Ze vallen hierdoor minder snel uit en je luistert lang comfortabel naar je favoriete muziek.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo
luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk.
Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Al member?
Uiteraard maak jij dan ook kans. Log in en controleer of alle gegevens
zijn ingevuld en up-to-date zijn.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.