
Yes! Zaterdag is het zover, de eerste editie van 18hrs Festival presents WinterFest!
Dit keer geen 18 uur maar 12 uur lang los op de vertrouwde Balkenhaven in Zaandam. De ELROW & CLICK area bevinden zich in de warme indoorzalen. Je hoeft dus niet bang te zijn dat je in de kou staat. Hier vind je een killer line-up met o.a. Nic Fanciulli, Hot Since 82, Uner, Gabriel Ananda b2b Dominik Eulberg, Egbert (live), Olvier Weiter & Ninetoes.
Buiten vind je Winterarea vol met winterse gezelligheid en vermaak inclusief Après Ski area met Kris Kross helden Sander & Jordi Huisman en de enige echte DJ Cor. De Après Ski area is open tot 23:00.
Tickets
Kaarten zijn verkrijgbaar voor €29,50 op www.18hrsfestival.nl . Voor de last minute beslissers zullen er ook nog een beperkt aantal kaarten aan de deur verkrijgbaar zijn.
Timetable + Plattegrond
(graag plaatjes uit de bijlage er onder plakken)
Vervoer
Per auto
Voor de routebeschrijving ga je naar de site: www.18hrsfestival.nl
Parkeren kost € 6,- euro en wij verzoeken iedereen om zoveel mogelijk gepast te betalen.
Openbaar vervoer / Pendelbus
Vanaf Station Zaandam Centraal vertrekken er vanaf 18:00 uur pendelbussen naar de Balkenhaven. Een retourticket kost 6 euro en dien je ter plekke cash te betalen.
De pendelbussen rijden tot 07.00 uur heen weer tussen de locatie en het NS station Zaandam
De opstapplek is de Connextion bushalte bij het NS station Zaandam aan de kant van de provinciale weg. Volg de borden vanaf het NS perron naar de opstapplek.
Vanaf Zaandam Station rijden er tussen 01:03 uur en 6:30 uur geen treinen naar Amsterdam, wel rijden er nachtbussen (Lijn N92) naar Amsterdam vanaf de halte Gedempte gracht. De bus tijden vind je op www.connexxion.nl en de treintijden op www.ns.nl
Fiets
Uiteraard is de Balkenhaven ook prima per fiets bereikbaar. De fietsroute vanaf Amsterdam vind je onder het kopje route op www.18hrsfestival.nl
Kluisjes
Er zijn kluisjes te huur. Je kan de gehele avond en nacht bij je kluis terecht.
Contant geld
Neem contant geld mee. Cash werkt sneller bij het kopen van de drank en eet-munten en soms zijn er storingen aan de pinautomaten.
ID verplicht
Klinkt heel vanzelfsprekend maar toch willen wij iedereen met klem verzoeken om een geldige legitimatie mee te nemen.
Drugs
De organisatie conformeert zich aan het lokale beleid van de politie Zaanstreek-Waterland. Dit is 'zero tolerance' ten aanzien van (soft-)drugs.
Voor meer informatie ben je van harte welkom op www.18hrsfestival.nl
Tot zaterdag, we hebben er zin in!
Foutje gezien?
Let us know!