Nieuws
Superclub Harders Plaza presenteert op 12 juni (1st Pinksterdag) de tweede editie van Kings & Queens. De eerste editie was een groot succes en was ook in korte tijd uitverkocht. Talloze party lovers kijken dus weer reikhalzend uit naar de volgende editie, Kings & Queens staat symbool voor top artiesten en super beleving.
In Harders Plaza wordt deze nacht de rode loper uitgerold, voor niemand minder dan de beroemde Amerikaanse singer/songwriter Bobby V alentino. Dit wil je absoluut niet missen.
Kings & Queens is hot. Het is een party waar je niet zomaar even naartoe gaat. Hiervoor trek je speciaal je mooiste outfit uit de kast. Alles is namelijk tot in de puntjes verzorgd. Stijlvolle decoratie, mooie mensen en vooral de crème de la crème van de muziekwereld maken dit feest echt uniek! Grote sterren als Bow Wow, Ne-Yo en Gyptian hebben hier ook hun opwachting gemaakt. Daarmee is Kings & Queens een uniek concept dat echt mega populair aan het worden is in heel Nederland.
En nu is het dan eindelijk weer zover. Kings & Queens wordt op zondag 12 juni wederom georganiseerd. En waar anders kan dit beter dan in Harders Plaza te Harderwijk, een van de mooiste clubs die ons land rijk is. Met een strakke inrichting, exclusieve top concepten en unieke sfeer behoort Harders Plaza absoluut tot de high class van het nachtleven.
Natuurlijk krijgt de 2de editie van Kings & Queens extra grandeur met een exclusieve live act uit de States en is een wereldtopper bij uitstek voor deze editie gehaald . Hij heeft al talloze megahits op zijn naam staan. Dat doen weinige collega’s hem na. Bobby V alentino wordt in de main area bijgestaan door 2 toppers uit de Nederlandse rapscene Kleine Viezerik en Megan Brands, supported by dj's. Orlando, Waxfiend, Dice en Chris Ellis.
In de eclectic area, gaat het verder helemaal los met Full Effect, Justme, Master.D en Shaun.D terwijl in de Dancehall/Caribbean area de temperatuur stijgt tot ongekende hoogten door de sexy tunes van K-Liber en La Rouge, DJ's MBA, Moortje en Link up . In de open air Salsa area kun je lekker los op de zomerse klanken van DJ Payo.
Dit exclusieve feest is gewoon een must, dat is wel duidelijk. Aangezien de eerste editie van Kings & Queens was uitverkocht, moet je er snel bij zijn.
Meer info evenement
Hot Topics
Ontdek het dance nieuws per onderwerp
Nieuws
Ticketverkoop Vroeger Was Alles Beter Festival 2026
Helmhout Bos Events presenteert eerste editie Can You Dig It
Laatste reguliere tickets Loveland Festival 2026
Verknipt strijkt op 18 juli neer aan het Bloemendaalse strand
Paul Kalkbrenner toegevoegd aan 909 Festival 2026 line-up
Multigroove Festival keert terug naar Amsterdam na stormjaar
Regular tickets METZ 27 Year Anniversary bijna uitverkocht
A Day at the Beach 2026 onthult volledige line-up
LatinVillage Festival 2026 kondigt reguliere ticketverkoop aan
Dreamfields 2026 maakt volledige line-up bekend
Dagvlinder Outdoor 2026 op 1 augustus in Rotterdam
Give Soul presenteert Summer Special in Stadshaven Brouwerij
De volledige line-up van Toffler Festival 2026
7th Heaven keert terug naar Club Rodenburg in Beesd
Hoe festivalgangers hun conditie op peil houden