De 2e editie van PEP invites komt eraan! De enthousiaste reacties na afloop van de 1e editie op 3 oktober jl. waren top. Een avond met heerlijke dansbare housemuziek, een supersfeer en met zoveel leuke en vrolijke mensen! Alleen daarom al kon een vervolg niet uitblijven en is in samenwerking met Dennis Quin de line-up neergezet voor de 2e editie.
Op vrijdag 20 maart a.s. gaan we met de KINGS OF HOUSE verder in de Winkel van Sinkel: hét danspaleis aan de Oudegracht in Utrecht! Ook dit gaat een top feest worden met de KINGS Funkerman, Dennis Quin, Fabian Gulzar en ROOG & Erick E met een b2b set van twee uur! Vocale 'Queen' Miss Bunty maakt het compleet.
Tickets & info
De kaartverkoop is gestart dus zorg dat je er (weer) bij bent en bestel je ticket via: tinyurl.com/pepinvites. Er is geen deurverkoop op de avond zelf.
Volg op Facebook onze pagina PEP Dance Events voor alle informatie over het event. Natuurlijk houden we je ook via de mail op de hoogte met PEP nieuws.
Dresscode: dress nice - come as you are - you are beautiful!
Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.
Het platform voor dance-liefhebbers in Nederland.
Guestzone is al meer dan 15 jaar de plek voor feestgangers in Nederland.
Waarom Guestzone?
✨ De beste festivals en events in onze partyagenda
✨ Altijd het laatste dance-nieuws
✨ Inmiddels 147.953 vrijkaarten verloot
✨ Members beoordelen ons met 4,9/5 sterren
✨ Meer dan 83.000 fans op Facebook Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname kost slechts 40 cent Doe ook mee!
Win vrijkaarten voor de beste events en festivals Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is enthousiast, duidelijk toch?
Maak direct kans op nieuwe Apple AirPods 4!
Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!
Doe dit wel vóór 30 september 2025.
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk. Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Vrijkaarten voor de beste events en festivals!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 147.953 vrijkaarten verloot onder onze members.
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij
kunnen maken.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te
verkopen. Klik hier voor meer
informatie.
Introducé aanmelden
Vul hieronder de gegevens in van degene die jij meeneemt naar event-name op event-date.
Dus NIET je eigen gegevens invullen aub
Man
Vrouw
Geef dit uiterlijk op introduce-name
aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam: Achternaam: E-mail:
Win vrijkaarten!
Koppel jouw mobiele nummer.
Kosten
€0,40 per deelname per winactie.
Koppelen via telefoon
Klik op de link van de code en verstuur het bericht naar 4004.
Koppelen via laptop/pc
Verstuur op je mobiel de code via een sms naar 4004.
Code
Telefoonnummer herstellen
Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op
'verstuur'. Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar
4004
De code:
Nieuw nummer koppelen
Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.
CODE:
Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004
Akkoord met sms om te winnen
Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.