Kaartverkoop Sunglow Festival 2022 herstart

Na twee jaar van afwezigheid is Sunglow Festival in 2022 terug op 10 september. Recreatieoord Binnenmaas zal het decor zijn van het festival wat zich typeert door stagehostings van hardcore pioniers Paul Elstak en Rob Janssen. Het grootste gedeelte van de tickets zijn al verkocht en de kaartverkoop van de laatste tickets herstart 1 april om 12:00.
Op een kwartiertje van Rotterdam ligt Recreatieoord Binnenmaas, wat het festival ook dit jaar zal huisvesten. “De terreinindeling is iets waar we elk jaar kritisch naar kijken. Zo zal het derde area op een andere plek worden gepositioneerd en zal hier een ander genre klinken.” Aldus de organisatie. Op de Mainstage verzorgt Paul Elstak de programmering met een mix tussen hardstyle, freestyle en hardcore. DJ Rob Janssen neemt de classics voor zijn rekening in de Oldschool Gangsters tent en het derde (nieuwe) area zal in het teken staan van het razend populaire uptempo.
Op de line-up staan eersteklas hardstyle en hardcore artiesten als Partyraiser vs Bulletproof, Deadly Guns, Mental Theo, Paul Elstak, Panic en N-Vitral. In de Oldschool Gangsters tent nemen Darkraver, DJ Rob en MC Joe, Dana, Ruffneck en Gizmo je mee terug in de tijd en op het gloednieuwe uptempo stage staan o.a. Irradiate en Angernoizer geprogrammeerd. ‘’Achter de schermen zijn we euforisch, we kunnen eindelijk starten met de voorbereidingen!’’ Aldus de organisatie.
Tickets
De kaartverkoop herstart 1 april om 12:00. “De die-hard fans van Sunglow hebben waarschijnlijk hun kaartje van vorig jaar gehouden óf voor een voucher gekozen welke je nu kan verzilveren voor een ticket.” Er zijn dus nog maar een beperkt aantal tickets die de verkoop in gaan.
Fotocredit: Daniëlle van der Veeken
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij
144.592 vrijkaarten
verloot onder onze members.
Dat zijn er ruim 800 per maand. En dat al ruim 15 jaar lang!
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten en gastenlijstplekken kunt
winnen.
Je maakt bovendien direct kans op Apple AirPods 4 twv €149!
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de
ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek
gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
Ze vallen hierdoor minder snel uit en je luistert lang comfortabel naar je favoriete muziek.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo
luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk.
Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Al member?
Uiteraard maak jij dan ook kans. Log in en controleer of alle gegevens
zijn ingevuld en up-to-date zijn.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.