Nieuws
Een half jaar na de succesvolle terugkeer van Zodiak Commune in de Effenaar, laat de organisatie met Analog Dialogue opnieuw van zich horen in het meest eigenzinnige en eigentijdse poppodium van het Zuiden. Op zaterdag 25 juni 2011 is het weer feesten en freaken in de kleine zaal van de Effenaar, die voor de gelegenheid weer omgetoverd wordt tot een ruige, mystieke omgeving waar alleen de aller dikste Techno, Acid en Tekno beats gedijen.
Analog Dialogue draait om de gemeenschappelijke ‘roots’ van Zodiak Commune met andere interessante Acid, Techno en Tekno DJ's die hun muziek nèt die andere draai geven. Terwijl de wortels van Zodiak Commune al bijna 18 jaar diep verankert liggen in de Eindhovense underground, reikt de bonenstaak al tot in het verre Noorden en ligt een dialoog met de bruisende Groningse underground binnen handbereik. Dit keer zijn het dan ook niemand minder dan DJ Ven (Treats Festival) en Lady Jack-a-Line vs. The Futurist (Magnetic) wie samen met Zodiak Commune de Effenaar op zijn kop komen zetten. Voeg daar Rick Angel (Zodiak Commune) en D=p+cer (Zodiak Commune) aan toe en de toon is gezet voor een nacht waarvan je met een smiley van oor tot oor huiswaarts keert.
Ten tijde van de eerste Zodiak Commune feesten hield DJ Ven in en rondom Groningen huis met de succesvolle Happy Joker feesten, die hij vanaf 1997 voortzette onder de welbekende naam ‘Trinity in Technoland’. Zijn frisse Techno geluid was al snel niet meer alleen in het Noorden, maar op feesten en festivals door heel Nederland te horen. Tegenwoordig is hij één van de mannen achter feesten als Treats Festival, waar ook Lady Jack-a-Line en The Futurist graag gehoorde gasten zijn. Lady Jack-a-Line’s rauwe en soms duistere Techno veroverde in 2007 al het hart van vele Acidfreaks en Technoheads tijdens het Queensday Festival van Zodiak Commune, maar laat inmiddels ook elders in het land het bloed sneller stromen en de voetjes van de vloer gaan. Back 2 back met The Futurist - mede bekend van zijn Magnetic feesten en releases op Concern Records - brengt ze de Effenaar in hogere sferen met een knallende Techno-set met een diepe, experimentele ondertoon.
Meer info evenement
Foutje gezien?
Let us know!
Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.556 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook
Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten
Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent
Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden
Win nieuwe Apple AirPods 4!
Doe dit wel vóór 30 november 2025.
Nieuws
Guestzone Certified Website van het Jaar 2025
Franky Rizardo kondigt eerste soloshow aan in Ziggo Dome
Nieuwe editie Wolter Wolthers Disco Festival
Op 27 en 28 februari 2026 viert ASOT het 25-jarig bestaan in Ahoy
Pre-registratie Hellbound Hemkade op 7 maart 2026
Pre-registratie MUST in de Cruise Terminal op 31 januari 2026
Winter of Love Festival 2025 bij Thuishaven op zaterdag 13 decembe
Vroeger Was Alles Beter was legendarisch
The Holy Shit Show komt naar Amsterdam
Volledige line-up A State of Trance 2026 bekend
Pre-registratie LIEF Festival 2026
Tickets beschikbaar Sundaypeople Easter Edition 2026
Pre-registratie Titanium Festival 2026
Geheime Liefde 2026 9 mei volledig uitverkocht
Ticketverkoop Awakenings New Year 2025 gestart