House Rituals 'On Tour'...

The two brothers, with one hell of a sound and they go bij the name of
VILLAGE BROTHERS, komen op zaterdag 30 november 2013 met hun super concept ‘HOUSE RITUALS’ naar de enige echte hotspot van Almere club ANNO!!
Na het grote succes van de Grand Opening en de part 2 in Panama Amsterdam, hebben de Village Brothers zich dik in de kijker gespeeld binnen de dance scene. Verschillende locaties en promoters in binnen- en buitenland zijn zeer gecharmeerd van dit superduo en hebben zich inmiddels gemeld voor dit concept.
HOUSE RITUALS wordt georganiseerd door het magische duo zelf, die hun eigen ritueel aan een ieder kenbaar wil maken. Rituelen zijn bepaalde gewoontes die door cultuur/achtergrond gevormd kunnen worden. Tijdens House Rituals willen de Village Brothers hun eigen energieke en opzwepende house sounds hoorbaar maken aan het publiek, wat tevens het ritueel is.
Dit doen ze niet alleen. Tijdens de voorgaande edities kregen ze support van gerenommeerde namen in de scene zoals Lucien Foort, Michael Mendoza, Mitchell Niemeyer, Fajah Lourens en Delivio Reavon & Aaron Gill.
Op 30 november worden ze bijgestaan door niemand minder dan:
• Julian Jordan, deze 17 jarige jongeman is niet voor niets getipt door MTV Amerika als ‘Artist to watch’, zit bij hetzelfde management als Armin van Buuren en is tevens bekend geworden door zijn track ‘Kangaroo’ met Sander van Doorn!
• Delivio Reavon & Aaron Gill,dit koningskoppel is niet meer weg te denken in de dance scene met boekingen op grote feesten als Mysteryland, Funkadelic, DirtyDutch!
• Mister Voodoo Derick Banks, Deze dj/producer met releases op o.a. Defected, heeft beloofd voornamelijk zijn eigen tracks te laten horen.
Ook bij deze editie wordt er goed voor de dames gezorgd. Voor de 1e 100 dames staat er bij binnenkomst een goodybag klaar en kunnen ze alleen of samen met hun vriendinnen hun party moment ter plaatse laten vastleggen doormiddel van een gratis professionele fotoshoot, door niemand minder dan A.R. Audhoe Photography.
Heren, aan vrouwelijk schoon zal het zeker niet ontbreken, dus genoeg reden om hierbij aanwezig te zijn!!
Deze ‘ON TOUR’ editie van HOUSE RITUALS heeft weer alle ingrediënten om er een onvergetelijke avond van te maken, dus het advies is dan ook om je tickets in de vvk te bemachtigen.
In de vvk zijn er maximaal 150 tickets beschikbaar gesteld voor slechts Eur 10,- welke toegang geeft voor 2 personen!! Daarna is er alleen deurverkoop.
Ben je met een groep van minimaal 4 personen dan is het ook mogelijk om 1 van de 6 exclusieve VIP tafels te reserveren inclusief champagne of een fles sterke drank en sushi. Voor prijzen, reserveringen en/of extra info, kan je mailen naar info@houserituals.nl
AND DON'T FORGET, AIN'T NO PARTY LIKE A VB PARTY!!!
GENERAL INFO:
HOUSE RITUALS “ON TOUR”
Datum: zaterdag 30 november 2013
Locatie: Anno, Almere
Tijd: 23.00 – till late.
Min. Age: 21+
Dresscode: chique, classy
Gratis fotoshoots en goodybags voor de dames
Tickets in de vvk: Eur 10,- geldig voor 2 personen(max. 150)!
Vvkadressen: online via www.houserituals.nl
Line-up: Village Brothers, Julian Jordan, DelivioReavon & Aaron Gill, Derick Banks, hosted by Mc Rich
Route: www.annoalmere.nl
Overnachten in Anno is mogelijk vanaf Eur 75,- reserveren kan via www.annoalmere.nl Voor VIP tafel reserveringen en overige info: www.houserituals.nl
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij
144.528 vrijkaarten
verloot onder onze members.
Dat zijn er ruim 800 per maand. En dat al ruim 15 jaar lang!
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten en gastenlijstplekken kunt
winnen.
Je maakt bovendien direct kans op Apple AirPods 4 twv €149!
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de
ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek
gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
Ze vallen hierdoor minder snel uit en je luistert lang comfortabel naar je favoriete muziek.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo
luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk.
Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Al member?
Uiteraard maak jij dan ook kans. Log in en controleer of alle gegevens
zijn ingevuld en up-to-date zijn.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.