Nieuws

De dance scene is in ons kleine kikkerlandje grotendeels vastgelopen door claimgedrag, vriendjespolitiek en andere zelfzuchtige, ongeïnspireerde praktijken. Woodstock 69, Labyrinth en Click hebben daar genoeg van. De 3 organisaties hebben jaren van gedegen kennis van zaken en inherent succes. Het zijn bevriende bekenden van elkaar en ze werkten al vaker vruchtbaar samen. Hun gedeelde passie, ambitie en visie bracht ze nader tot elkaar en het idee krachten te bundelen en zo het landschap te doen opklaren was dan ook een simpele optelsom. Het belangrijkste doel is simpelweg eerlijk goede feesten met liefde te organiseren van de hoogste kwaliteit zonder te vergeten dat het begrip feest en de bezoekers centraal staat en de artiest gerespecteerd moet worden. Gedreven organiseren met humor en menselijkheid. Waarden die zowel de toevallige bezoekers als de toegewijde fans onbewust geraakt hebben bij de verschillende events en uitingen van elk van de 3 organisaties. Daarnaast heeft elke organisatie zijn eigen sound binnen de muziekwereld. Dat heeft als gevolg dat samen organiseren zorgt voor vernieuwing en een breed aanbod binnen de programmering.
Woodstock 69 is een van de oudste en eerste strandclubs aan de Nederlandse kust die al sinds het prille begin een ongedwongen sfeer neerzetten voor een trouwe klantenkring die blijven terugkomen en waar nieuwe mensen hun weg weten te vinden naar deze gastvrije huiskamer en topclub ineen aan zee. Click zet al enige jaren succesvol strandedities neer op Woodstock 69, waaronder het toonaangende CLICK at the Beach. Daarnaast is CLICK bekend van de steevast uitverkochte edities in thuisbasis Westerunie in Amsterdam en verschillende events op locatie en sindskort ook in het buitenland. Technofeesten met een lach en relevante line-ups op het scherpst van de snede. Labyrinth is een gezaghebbend internationaal event bureau met een boekingskantoor en platenlabel in huis. Organiseren Extrema Outdoor België, CircoLoco, Cocoon en Cadenza zijn enkele van de namen uit hun solide koker. Ook programmeren ze maandelijkse feesten in diverse buitenlandse Clubs. Hun wortels liggen diep en gedegen in de elektronische muziek.
Drie organisaties die voor elkaar gemaakt zijn. Organisaties die hun zaken met passie, liefde en plezier regelen en het publiek van de beste en eerlijkste kwaliteit voorzien. Organisaties die een enorm internationaal netwerk aan artiesten, labels en locaties delen en die samen gaan inzetten om voor het maximale resultaat te gaan zonder poespas. Zij bundelen vanaf het voorjaar hun krachten en visie en streven zo een betere toekomst na zonder mee te doen aan de spelletjes die eerder regel dan uitzondering zijn geworden in een donkere dance scene. WLC brengt licht, passie en vriendelijkheid terug waar het hoort. In het kloppende hart van het feest. Houd WLC de komende tijd goed in de gaten en zet 1 april in de agenda. Dan zet WLC de eerste editie neer op strandclub Woodstock 69. Relevant, in stijl en vooral gezellig.
Foutje gezien?
Let us know!
Het platform voor Dance-liefhebbers
Guestzone is al meer dan 15 jaar dé plek voor alle feestgangers in Nederland.Waarom Guestzone?
✨ De beste festivals en events
✨ Altijd het laatste Dance-nieuws
✨ Al 148.274 vrijkaarten verloot
✨ Beoordeling van 4,9/5 sterren
✨ Ruim 83.000 fans op Facebook
Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent
Doe ook mee!
🎟 Schrijf je snel in en win vrijkaarten
Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden
Win nieuwe Apple AirPods 4!
Doe dit wel vóór 31 oktober 2025.
Nieuws

METZ Celebrates 2025 op 27 december in Now&Wow

Voorverkoop Sven Väth in Klokgebouw gestart

Op 27 en 28 februari 2026 viert ASOT het 25-jarig bestaan in Ahoy

The Original Warehouse Rave in de Graanfabriek Groningen

Pre-registratie Sunglow Festival 2026

Fedde Le Grand neemt Het Sieraad over tijdens ADE 2025

Nicky Romero & Friends terug bij ADE 2025

Pre-registratie LIEF Festival 2026

Laatste 50 Early Bird Tickets voor White Moon

Een avond als geen ander: MUST keert op 4 oktober terug naar het K

Nieuwe editie van Soenda presents op tweede kerstdag

Summer of Love organiseert speciale editie in Maassilo Rotterdam

Verknipt presents SANTØS All Night Long

7th Heaven Events viert 20 jarig bestaan op 25 oktober in Club Rod

Derde generatie leidt evenementencomplex Hemkade 48 naar de toekom
