Het Afro Latin Summer Festival in Nederland
Jawel! Dit is hét Afro Latin festival in Nederland. En dit jaar vieren wij het groots op het terrein van Car Jeans Stadion in Den Haag. Drie dagen en nachten in 5 Area's vol met workshops, bootcamps, afrobattle, showdance, animatie, concerten, socials en (after)party.
Kom genieten van de live optredens: Broederliefde, Djodje, William Araujo, Bonefácio Auria, Team Latino en Louis Moon. En naast de vele top dansleraren zoals Eliza Sala, Bachata Passion en Akram Bouchibahebben wij een speciale verrassing. Want Jeny BSG verzorgt een speciale Afro Bootcamp op zondag 24 juli.
Met meer dan 50 internationale artiesten vieren wij feest het hele weekend van vrijdag 22 juli t/m zondag 24 juli. Het is dansen en lekker genieten van exotische foodtrucks en cocktailbar.
De line up is groots, energiek en vol positieve latin vibes. Vijf zalen met latin dance voor iedereen. Afro Latin Zomer in eigen land. Daar wil je bij zijn! En dat kan!
Wij mogen namelijk voor iedere dag een aantal vrijkaarten verloten, doe dus snel mee met de winactie(s).