Hardstyle op ADE: NEON Showcase met DJ Frontliner

Amsterdam Dance Event! NRG Vibe brengt voor de tweede keer een avond waarin de hardere kant van dance centraal staat. Deze keer hebben we de Amsterdamse Hardstyle DJ Frontliner gevraagd om een voorpoefje te geven van zijn nog uit te komen album NEON. Audiotricz, Toneshifters, Rebourne, Demi Kanon, Nexone, Breadhead en MC Tellem maken de line-up op 21 oktober in het World Fashion Centre compleet.
Voor Frontliner (a.k.a. The Melody Man) wordt het een thuis wedstrijd na een lange tour langs Azië en Australië. De Amsterdammer is hier om de laatste hand te leggen aan zijn nog uit te komen album NEON. Tijdens de NRG VIBE presents: NEON Showcase zal hij voor het eerst nieuwe nummers laten horen.
En om Frontliners’ albumtitel wat kracht bij te zetten zal de avond ook helemaal in het teken staan van NEON. Verwacht dus de beste lasershow van ADE, de meeste glowsticks en dat allemaal op de locatie waar in de jaren 80 deze felle kleuren de etalages vulden: Het World Fashion Center!
Volledige line up: Frontliner ( Neon Showcase ) , Audiotricz, Toneshifterz, Rebourne, Demi Kanon, Nexone, Breadhead en MC Tellem. Nog een special shout-out naar de winnaar van onze DJ contest: Breadhead. Kom hem supporten want hij begint met die gouden classics. en wordt overladen met NEON glowsticks.
Belangrijke links:
• Belangrijkst: ticketverkoop, €27,50, is niks, week erna toch thuis Stranger Things kijken: nrgvibe.nl
• Gebruik Facebook eens waarvoor het bedoeld is en deel onze pagina met je beste vrienden.
• Als je er toch bent, like ons dan meteen, we spammen je echt nooooit rond onze events.
• Instagram, hebben we ook. Stuur ons eens gave foto’s, we hebben niet veel.
• Onze vrienden van ADE, voor je pre-after, after, after-after en dagprogramma.