Zoeken...

Evenementen

Organisaties

Nieuws

Hardshock Festival 2013 – anthem release en line-up!

dinsdag 8 januari 2013

Party nieuws: Hardshock Festival 2013 – anthem release en line-up!

Hardshock Festival, een uniek hardcore festival op een van de mooiste recreatieplassen die Nederland kent, de Wijthmenerplas in Zwolle. Met vijf grote area’s met ieder haar eigen muziekstijl waaronder Hardcore, Early Rave, Industrial, Frenchcore, Terror en Raw Hardstyle zal ook deze tweede editie absoluut niet onopgemerkt aan je voorbij gaan. Hardshock Festival staat in Nederland, maar ook in het buiteland nu al bekend om haar exclusieve programmering. Ben jij klaar voor een keihard, rauw en underground festival? Hardshock Festival  - If Hard Isn’t Hard Enough!
 
Anthem Release Hardshock Festival 2013
Dit jaar zijn niemand minder dan Endymion en Ophidian in de studio gedoken om samen het anthem te produceren voor Hardshock Festival 2013. Op 15 december werd het anthem voor het eerst gepresenteerd tijdens Fusion of Dance Indoor. 
 
Line-up Release
Op 27 april 2013 zal Hardshock Festival net als vorig jaar het officiële Europese hardcore festival seizoen openen. Met een line-up die meer dan 75 internationale artiesten kent, haalt de organisatie dan ook alles uit de kast om jouw festivalseizoen onvergetelijk te laten beginnen. Verwacht optredens van alleen de beste underground artiesten uit binnen- en buitenland, zeldzame live optredens en nooit eerder vertoonde battles. Vanaf 14 januari 2013 zal er per week een area en bijbehorende line-up bekend gemaakt worden. Houdt onze website en social media kanalen goed in de gaten om zo als een van de eerste op de hoogte te zijn.
 
Omdat de organisatie je niet te lang wilt laten wachten, worden er alvast een aantal namen bekend gemaakt. Check hieronder de eerste namen van Hardshock Festival 2013!
 
Mark N (AUS)
LIVE: Ophidian (NL) 
The DJ Producer (UK)
LIVE: Dr. Macabre (FR) 
Code Black (AUS)
Simon Underground (GE) 
LIVE: The Destroyer (IT)
 
Festival & Bus Tickets
Tickets voor Hardshock Festival zijn op verschillende manieren te koop. Iedereen uit Nederland heeft de mogelijkheid om tickets te kopen via Paylogic, een van de 400 Primera Stores of online op www.hardshockfestival.com. Een festival ticket kost €39,50 ex. Fee .Wil je met de bus vanuit jouw woonplaats? Kijk dan op www.eventtravel.nl voor meer informatie over bus- en combitickets voor Hardshock Festival. Kom je niet uit Nederland en wil je toch graag een ticket kopen, ga dan naar www.hardshockfestival.com, daar vind je meer informatie over hoe je het best je ticket kunt bestellen. Voor bezoekers uit Duitsland zijn officiële Hardshock Festival tickets te koop via www.partytickets.de. 
 
Ook over de grens wordt er veel gepraat over Hardshock Festival, speciaal voor deze liefhebbers heeft Hardshock Festival samenwerkingen opgezet met diverse busmaatschappijen uit Noorwegen, Denemarken, Zweden, Duitsland, Zwitserland, Frankrijk, Spanje en België. Wil jij graag Hardshock Festival bijwonen en ben jij geïnteresseerd in een georganiseerde busreis? Bekijk dan op www.hardshockfestival.com alle reisinformatie, busmaatschappijen en informatie waar en hoe je aan tickets kunt komen.

Check hieronder de beelden en het anthem van Hardshock Festival 2013! 
 
 
Algemene Informatie
Hardshock Festival
27 April 2013
Wijthmenerplas – Zwolle
Leeftijd 16+
Ticketprijs: €39,50
Website: www.hardshockfestival.com 




Foutje gezien? Let us know!


Guestzone is weer terug aan de top!

Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.


Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.678 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook


Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten

Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent

Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden


Win nieuwe Apple AirPods 4!

Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!

Doe dit wel vóór 30 november 2025.


Vrijkaarten voor de beste events en festivals!

De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 148.678 vrijkaarten verloot onder onze members.

Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.

Nieuws


Meedoen met de winacties?


Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 15 jaar verloten we iedere maand ruim 750 vrijkaarten! De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.

Populaire Winacties

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie

OF login met je emailadres


Per 27 september 2025 zijn onze Algemene Voorwaarden en Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met de nieuwste versies.

Beveiligd door reCAPTCHA.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Schrijf je gratis in om vrijkaarten te winnen voor de beste events en festivals!


member organisatie

OF registreer met email


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie



akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.


Introducé aanmelden

De gegevens van degene die ik meeneem naar event-name:

Man Vrouw
Let op: niet je eigen gegevens invullen

Geef dit uiterlijk op introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:
Aanpassen?
Klik op de button hieronder.
De gegevens worden dan verwijderd.

Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer

Kosten?
40 cent per deelname per winactie

Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht

Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004

Jouw unieke code:

guestzone


Gefeliciteed!

Jouw telefoonnummer is nu gekoppeld aan jouw account.




Heel veel succes gewenst met het winnen van vrijkaarten voor de beste events & festivals
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen