
Op zaterdag 1 september vindt de officiële Grand Opening van CORSO plaats. In de maand augustus wordt het pand aan de Rotterdamse Kruiskade, waar jarenlang Off_Corso was gevestigd, ingrijpend verbouwd. Met het nieuwe programmateam, een frisse huisstijl en de gerenoveerde locatie zal CORSO vanaf zaterdag 1 september een opvallende aanwinst voor het Rotterdamse nachtleven zijn.
Flinke facelift
Het pand van club CORSO aan de Rotterdamse Kruiskade krijgt deze zomer een flinke facelift, zowel van binnen als van buiten. Fris, modern en strak zijn de kernwoorden voor het nieuwe gezicht van CORSO, zonder hierbij aan sfeer in te boeten. De grote zaal, de lounge, de toiletten, de rookruimte, de entrée en de gevel worden aangepakt; CORSO krijgt een compleet nieuwe uitstraling. Ook door de communicatie zal een frisse wind waaien. Venour, creatief collectief van Rotterdamse bodem, heeft een nieuwe huisstijl en website voor de club ontwikkeld.
Nieuw programmateam
Vanaf zaterdag 1 september gaat CORSO uit van haar eigen kracht. De club neemt het heft in eigen hand met een ijzersterk programmateam dat bestaat uit drie getalenteerde programmeurs met ieder hun eigen specialisme:
Ten eerste Jeremaine Semil, beter bekend als DJ Jeremaine S. Deze ras-Rotterdammer kent de stad als geen ander en heeft als organisator de succesvolle concepten Vintage, Hufters, Gratisch en Niko op zijn naam staan. Ook is hij jarenlang resident DJ en programmeur voor club Now&Wow geweest. Semil denkt breed en staat dichtbij het publiek.
Het tweede lid is duizendpoot Roger Brouwn, bekend als DJ Code Red, voormalig hoofdprogrammeur van de Nieuwe Oogst en het brein achter concepten als Donuts en Chickenwings. Ook is hij initiator en directeur van Buma Rotterdam Beats Festival en eigenaar van boekingsbureau Missin’ Link. Brouwn’s specialisme ligt op het gebied van hiphop, soul, reggae en aanverwante genres.
De derde schakel is Jeff van Hoek, beter bekend als DJ Jeff Solo. Hij is het brein achter concepten DON, Bowery, No Rio en Non-Night en programmeur van Now&Wow Fest. Jeff heeft een vernieuwende kijk op muziek en een sterke affiniteit met fashion en lifestyle.
Het programma aanbod blijft gevarieerd en gaat binnen de genres op zoek naar kwaliteit: “De tijd dat bezoekers 25 euro neerleggen voor een DJ is voorbij. Vanaf zaterdag 1 september gaan we betaalbare kwaliteit leveren, door een juiste mix van lokaal talent, bekende namen en een vriendelijke entreeprijs”, aldus Semil. Met ingang van september zullen de vrijdagen onder de noemer ‘BONKERS’ het thuishonk van onder andere genres als dubstep, hiphop, classics en disco zijn. De zaterdagen zullen onder de naam ‘WELCOME TO MY HOUSE’ stromingen als techno, house en tussenliggende electronische genres brengen. “Door het aangaan van diverse samenwerkingen zal de ook functie van poppodium verder worden uitgebouwd. CORSO biedt als venue zo veel mogelijkheden. En onze ambitie is groot, we willen hét podium van Rotterdam worden”, vult Semil aan.
Grand Opening
Op zaterdag 1 september vindt vanaf 23:00 uur de officiële Grand Opening van CORSO plaats. De line-up zal een verrassing blijven, Een zéér beperkt aantal kaarten voor de Grand Opening zal online beschikbaar worden gesteld via de ticketshop op onze website. De aftrap van de voorverkoop wordt bekend gemaakt op Facebook en Twitter, so make sure you are following us! Overige kaarten zullen op de avond zelf aan de deur worden verkocht. Vol = vol!