Zoeken...

Evenementen

Organisaties

Nieuws

Geslaagde achttiende editie Extrema Outdoor

zondag 14 juli 2013


Zon, goede sfeer, ruim 27.000 bezoekers, internationale dance-acts als Major Lazer, Justice, Knife Party en Nicky Romero en een wereldprimeur. De organisatie van dancefestival Extrema Outdoor, ‘XO’, kijkt tevreden terug op wederom een zeer geslaagde editie. Het festival trok een volwassen nationaal en internationaal publiek volgens de organisator.

Festivaldirecteur Marcel Mingers: “Extrema Outdoor staat voor een unieke beleving. Dat begon al goed met de openingsshow waarbij we de hulp hebben ingeroepen van ons publiek. Ruim zesduizend mensen hebben van tevoren onze XO-app gedownload op maakten deel uit van de show.” Later op de dag waren er veel spectaculaire optredens te zien met als een van de hoogtepunten de Amerikaanse act Major Lazer.
 
Met de app werd ‘Showbile’ gelanceerd. Hierdoor werden tijdens de openingsshow alle mobiele telefoons overgenomen. Ze gingen over en deden mee aan een spectaculaire lichtshow. Dit jaar werd bewust gekozen voor een openingsshow in plaats van een eindshow: “Bijna alle festivals hebben een eindshow, wij wilden wat nieuws waar de bezoeker bij betrokken wordt. Echt een kippenvelmoment! De Quartz Arena stond afgeladen vol en de show was prachtig”, aldus een enthousiaste Mingers.
 
Weergoden
Na twee jaar regen waren de weergoden gunstig gezind. Een veelal blauwe lucht, voor de verandering geen regen en 24 graden. Perfect dansweer op het festivalterrein aan het recreatiestrand bij Aquabest. Mingers lacht: “Ja, dat hadden we weer eens nodig. Iedereen was blij, mensen dansten in het water en ook de artiesten genoten van de goede vibe.” DJ Nicky Romero: “Ik vind de locatie bijzonder en ook de line-up; Extrema Outdoor weet toch elk jaar weer de grootste artiesten op dancegebied te boeken.”
 
Exclusief
Een aantal artiesten had er voor gekozen om deze zomer hun enige Nederlandse show op Extrema Outdoor te geven, zoals het wereldberoemde Justice en Knife Party. En ook de spectaculaire live-optredens van Sub Focus en Modestep waren nergens anders te ervaren dan op XO. Daarbij vierde ’s lands dance-coryfee Joost van Bellen het tienjarig bestaan van zijn Rauw-concept met een eenmalig dj-optreden rondom dit jubileum. Van Bellen: “Ik voel me enorm vereerd dat ik hier mag staan om het jubileum van Rauw te vieren. Extrema Outdoor is toch altijd bijzonder. Het was niet voor het eerst dat ik er stond, maar dit keer was het wel het meest speciaal.”
 


Meer info evenement




Guestzone is weer terug aan de top!

Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.


Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.672 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook


Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten


Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent


Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden


Win nieuwe Apple AirPods 4!

Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!

Doe dit wel vóór 30 november 2025.


Vrijkaarten voor de beste events en festivals!

De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 148.672 vrijkaarten verloot onder onze members.

Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.

Nieuws


Meedoen met de winacties?


Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 15 jaar verloten we iedere maand ruim 750 vrijkaarten! De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.

Populaire Winacties

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie

OF login met je emailadres


Per 27 september 2025 zijn onze Algemene Voorwaarden en Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met de nieuwste versies.

Beveiligd door reCAPTCHA.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Schrijf je gratis in om vrijkaarten te winnen voor de beste events en festivals!


member organisatie

OF registreer met email


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie



akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.


Introducé aanmelden

De gegevens van degene die ik meeneem naar event-name:

Man Vrouw
Let op: niet je eigen gegevens invullen

Geef dit uiterlijk op introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:
Aanpassen?
Klik op de button hieronder.
De gegevens worden dan verwijderd.

Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer

Kosten?
40 cent per deelname per winactie

Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht

Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004

Jouw unieke code:

guestzone


Gefeliciteed!

Jouw telefoonnummer is nu gekoppeld aan jouw account.




Heel veel succes gewenst met het winnen van vrijkaarten voor de beste events & festivals
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen