
Na het geweldige succes van afgelopen Full Moon in The Sand met de super LED-show presenteren de makers met trots hun nieuwe paradepaardje: Midnight Sun @ The Beach. “The Unique Midsummernight dream” op zaterdag 18 mei in The Sand Amsterdam. The most intimate sexy indoor Beach Party of 2013! Daar wil je bij zijn.
Nieuw concept by Full Moon!
Midnight Sun is het nieuwste grote concept van Full Moon. De organisatie vindt dat het tijd wordt om een geweldig nieuw feest neer te zetten met de naam Midnight Sun. Een gezellig event met mooi entertainment. Dit is het nieuwste paradepaartje van Full Moon met natuurlijk een love lounge, jacuzzi's, zwembaden en uiteraard een geweldige show zoals je al gewend bent in The Sand zoals van Full Moon op 30 maart. Speciaal voor jullie vond Full Moon het nodig om niet lang te wachten, maar al heel snel een nieuw super intiem feest voor jullie neer te zetten.
Indoor Beach Festival!
Omdat het vaak slecht weer is in Nederland vond de organisatie The Sand de uitgesproken locatie om een indoor beachparty te houden. Ook als het warm is, is deze locatie geschikt om heerlijk in je zomerse outfit naar The Sand te komen, om heerlijk met je voeten in het zand of in het water los te gaan op de beste beats door één van je favoriete dj’s. Zo hoef je je niet druk te maken om het weer (regen) als je een kaartje hebt gekocht van een buitenfestival. En ga je toch naar een buitenfeest dan kun je op Midnight Sun de dag helemaal compleet maken!
Voordelige early bird!
Koop nu je ticket voor maar 25 euro! Dat scheelt je maar liefst 15 euro. Ook zijn de VIP tickets 15 euro goedkoper: nu voor een speciale prijs van 40 euro. Bestel ze nu!
Ultimate VIP experience:
De speciale luxe VIP tafels zullen elk een private 8/10 persoons jacuzzi hebben, natuurlijk inclusief een fles champagne en Wodka/Bacardi en alle softdrinks die daarbij nodig zijn. Mail naar info@thewhitenight.nl voor meer info.
Line up
Erick E
Jean
Randy Katana
Spider
Peter Woodz
Ruben Vitalis
Roomer
Hosted by MC Stanford
More dj’s to be announced soon!
Dresscode:
Alles omringd met een strandflavour, van de indoor heated swimmingpool tot de free glide massage door sexy beachbabes. Gebruik van het zwembad is toegestaan dus neem vooral ook je zwemkleding mee. Natuurlijk hoort daar ook een echte beach-dresscode bij: Beachwear, bikini's, swimwear, beach dress (summer dress, shorts en light clothing allowed). No jeans.
Full Moon presents: Midnight Sun @ The Beach
Zaterdag 18 mei
The Sand – Amsterdam
Open van 22:00 – 5:00 uur
Dresscode: Beachwear, bikini's, swimwear, beach dress (summer dress, shorts en light clothing allowed). No jeans
Mannen moeten vergezeld zijn van een dame
Foutje gezien?
Let us know!