Nieuws

Go Back to the Zoo op Festival Impact!
Go Back To The Zoo, bekend van hits als "Beam Me Up" en "Hey DJ" zullen dit jaar op de Bavaria Main Stage van Impact, gevestigd op het Havenplein, een rockende show neerzetten!
Niet alleen hebben ze verschillende 3fm Awards gewonnen, ook hebben ze onlangs een geweldige show op Pinkpop gegeven. Op zondag 11 september 2011 zullen ze met hun originele poprock sound Helmond laten knallen!
Naast Go Back to the Zoo zal ook Diggy Dex op de mainstage zijn Nederlandse Hiphop beats ten gehore brengen. Inclusief live band komt hij zijn bekende hits als “Slaap Lekker (fantastig toch)” en “Wat doe je dapper” laten horen!
Op de Dance area is Oliver Twizt ook aanwezig om een lekkere set te draaien. Deze solo DJ zal met z’n electro en house vibes de SLG Dance Area van de grond af halen en er een brute party van maken!
Eerder werd al bekend gemaakt dat ook La Fuente, Dio en The Crooks aanwezig zullen zijn op Festival Impact 2011. Check voor meer nieuws, weetjes en updates ook de facebookpagina van ‘Impact Helmond’ of de website: www.festivalimpact.nl!
Nieuws
WiSH keert terug met een volledig nieuw concept
Datum Audio Obscura Festival 2026 bekend
Hard & Hollands 2026 direct uitverkocht
Early Birds BURST 2026 bijna uitverkocht
Pre-registratie METZ Festival 2026 geopend
Valtifest start de verkoop van de Vroege Vogels voor 2026
Allerlaatste editie Dreamfields Festival