Eventix gaat verder als Weeztix na bundelen krachten met Weezevent

Ticketingplatform Eventix sluit zich aan bij Weezevent en gaat vanaf nu verder onder de nieuwe naam Weeztix.
Weeztix blijft zich focussen op open API-ticketingtechnologie, terwijl Weezevent organisatoren toegang biedt tot oplossingen als accreditatie, cashless betalingen en toegangscontrole. Hoewel Weeztix onderdeel is van de Weezevent-groep, blijft de service en het product een onafhankelijke propositie met een eigen productontwikkeling.
Joost Aanen, CEO van Eventix: “We zijn trots om verder te gaan als Weeztix en om deel uit te maken van de Weezevent-groep. Deze stap creëert internationaal nieuwe kansen en versterkt ons aanbod. Voor onze bestaande klanten verandert er niets – ons team, product en onze toewijding blijven onveranderd.”
Pierre-Henri Deballon, CEO van Weezevent: “Door Weezevent en Eventix samen te voegen, creëren we een krachtige synergie die ons aanbod zal verbeteren en meer waarde zal bieden aan organisatoren van evenementen in heel Europa. Samen blijven we ticketing herdefiniëren.”
Bron: eblive.nl
Foutje gezien?
Let us know!
Inmiddels hebben wij 147.949 vrijkaarten verloot onder onze members.
Maak een gratis account aan zodat jij ook kunt winnen.
Wie wij zijn?
Al ruim 15 jaar proberen we zoveel mogelijk Party-liefhebbers blij te maken.
Via onze partyagenda kun je op zoek naar jouw event, club of favoriete artiest. Iedere dag kun je het laatste dance-nieuws lezen en vind je al jarenlang de meeste winacties voor de beste party's en festivals.
En waar wij het meest trots op zijn, onze ledenservice. Dit is een team dat 24/7 voor je klaar staat en waar je terecht kunt met al jouw vragen.
Members beoordelen ons met 4,9 van de 5 sterren.
Maak direct kans op nieuwe Apple AirPods 4!
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.