Op vrijdag 2 december keren SW en elrow eindelijk weer terug naar het Klokgebouw in Eindhoven. Geniet van een gruwelijke nacht vol confetti kanonnen, wonderlijke acts en overweldigende lichtshows. De volgende dag, zaterdag 3 december, gaat het feest verder met een speciale SW dedicated show.
Pre-registreer je nu om exclusieve toegang te krijgen tot de speciale voorverkoop! Aanmelden kan tot en met maandag 26 september 23:59 uur. De voorverkoop start op dinsdag 27 september om 12:00 (CET).
Foutje gezien? Let us know!
Agenda STRAF_WERK
Laatste kans nieuwe JBL draagbare Bluetooth Speaker!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij 134.596 vrijkaarten
verloot onder onze members.
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en bonnen/muntjes kunt winnen.
Je maakt bovendien direct kans op een nieuwe JBL draagbare Bluetooth Speaker twv €165!
De JBL Charge 5 is de ideale speaker voor buiten. Hij is waterdicht en stofbestendig. Zo neem je hem een dag mee naar het strand en gaat
hij niet stuk door water of zand. Raakt de batterij van je smartphone leeg? Via de ingebouwde powerbank laad je jouw telefoon onderweg op.
Hierdoor kom je niet snel zonder muziek te zitten.
Door de PartyBoost functie koppel je de speaker aan een andere JBL PartyBoost speaker voor een hoger volume. Op een volle lading gaat de
speaker 20 uur mee.
Al member?
Uiteraard maak jij dan ook kans. Log in, controleer of alle gegevens zijn ingevuld en nog up-to-date zijn.